| Șâret a întrebat:

Temerile mi s-au adeverit.
Eram absolut sigură. Îmi pot primi diploma pentru ghicitoare profesionistă? FericităȘiTristă/whatever, cum dracu o chema înainte are 10 ani!
http://i53.tinypic.com/2a4r3br.png
http://www.TPU.ro/......ru-ambele/

Așa se explică comportamentul ei de fite față de toată lumea posibilă.
Mulțumesc, mulțumesc.
*așteaptă bere*

14 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

*aplaudă*

| Mişaaa a răspuns:

*face ca toți dracii*
Eram sigură!

| Shiva a răspuns:

Noua Vrajitoare dupa TPU, T/A, Care "poseda har"

| AudImagini a răspuns:

*îi dă bere virtuală*

| Shiva a răspuns:

@Apache : ai vazut pe undeva un buton simpatic cu ignore? Eu il folosesc des >:d

Apache
| Apache a răspuns:

@Shiva
da.dar fata imi vorbeste frumos stii ...intr-un fel n-am chef s-o supar...dar ma si enerveaza

| Shiva a răspuns:

@Apache oh go on sunt neuronii tai

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu credeam ca e mai mica

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Eu is mai mare decat ea cu...
*calculeaza*
Cu 5 luni

Răspuns utilizator avertizat
| 7DaysCuPortocale a răspuns:

@FericităȘiTristă, ai dreptate
Diferenta e de un an lumina laughing

| Shiva a răspuns:

@FericităȘiTristă orice pana la bunaciunea din poza ei.O ador.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Pe mine fata asta mă disperă sper să plece cât mai repede de pe t/a.să fie suspendată că nu o suport are nişte răspunsuri cu fiţe şi ce să mai zici de întrebări.

| Puţifer a răspuns:

* i dă o bere *
şi ce dacă are 10? şi eu am paişpe...fac 15 în 23 octombrie ( nu că ar conta. but. whatever )
Nu contează vârsta, ci felul în care te comporţi...
Deşi, ea are un comportament care lasă de dorit.
Adică, se ceartă cu mai toţi userii care spun ceva împotriva ei, deşi au dreptate şi face un tămbălău mai mare ca ea.