| Kazimir a răspuns:

Peste drum este mâncare
Trece puiul, apoi moare
P.s. Așa omoară puii pentru KFC

| BudăSpiritOfVengence explică:

Anna & SonOfHelios, chiar nu aveti ce face?

| AnneBre a răspuns (pentru BudăSpiritOfVengence):

Nu.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| AnneBre a răspuns:

*vii. E grea limba română, nu? happy

| Criiiiiiiis a răspuns (pentru AnneBre):

Pisi', nu suntem la școală. numai când ți-am citit răspunsul m-a luat cu tremurici, cu diaree etc!

| Polaris a răspuns (pentru Criiiiiiiis):

Deci limba română este obligatorie numai în școală. Well, sir, let`s "burn ourselves on" english.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru Criiiiiiiis):

Pe mine m-a luat cu 'tremurici' când te-ai adresat cu 'pisi'.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru BudăSpiritOfVengence):

Bn ft@ u?*majuscule*

| Ţepeşu a răspuns (pentru BudăSpiritOfVengence):

Ma suzi ca n-am raspuns sad Vin acus. Stai sa-mi dau jos aripile.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Vii*, NAZI GRAMMEr

"Utilizatorul care l-aţi apelat nu este în serviciu, vă rugăm reveniţi mai târziu."

Răspuns utilizator avertizat
| TheDubstepMan a răspuns:

Sincer în locul vostru aş veni la un a de asta : http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/......1678_n.jpg

| MaliciousDeath a răspuns:

Ce grupă de sânge e aia?

Întrebări recente