| DrugFree a întrebat:

THE final Battle! NOname vs. Cretaker! (fara comicuri ). Care va castiga? Care va pierde? Voi puteti decide. Cu cine tineti?

15 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

NOname.

Răspuns utilizator avertizat
| Cretaker a răspuns:

Hei uite, aceasta intrebare din nou. yawn

| Aero a răspuns:

*citand pe Treebeard*
Nu tin cu nimeni pentru ca nimeni nu tine cu mine, pui de orc!

| Pisicuța a răspuns:

De la atatea lupte mici o sa se ajunga odata si odata la razboaie si asa incet, incet se va darma TPU. Voi chiar vreti asta? raised eyebrows

| DrugFree explică:

NOname !

| DrugFree explică:

Haideti, votati toata lumea, eu voi numara voturile, hai, toata lumea! Maine numar voturile!

| DrugFree explică:

E castigator...NOname, felicitari NOname!

| MBG a răspuns:

NOname bineinteleswinking

| elasexygagica a răspuns:

Cretaker

Răspuns utilizator avertizat
| Bii26 a răspuns:

NOname.
Logic.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu kazimir pentru ca e incredibil de amuzant. imi fac laba la avatarul lui tongue

| DomnulCuPruncii a răspuns:

Hoo baa ca n-am votat incaa Hmmm Cretaker

Întrebări recente