| CastraveteMurat a întrebat:

Știți că eu de obicei când pun o întrebare la T/A mă revoltez asupra a... ceva!
Astăzi acele "ceva-uri" sunt emisiunile de matrimoniale.
Omule bun, de ce să te duci la o emisiune de aia când sunt o tonă de oameni liberi ca să se **** la tine în oraș? Și, de obicei, merg acolo babe care au divorțat. Dacă tot vor așa de tare să aibă o **** lângă ele, de ce au divorțat? Și tinerii. Au o viață înainte și se duc pe la emisiuni de alea să piardă chiar și o lună din viață în așteptarea cuiva care nu va fi pe placul lor. Și apoi mai vine trece încă o lună și tot așa până mori acolo, în platou în așteptarea "perechii perfecte".
Sau mai sunt emisiunile alea "Noră pentru mă-ta", "Mireasă pentru ginere" etc... Acolo merg în grup: babalâci și cu nou-născuți. Alții n-au ce mânca și lor le arde de dat banii pe drumul către un căcat de emisiune care, până la urmă, nu te ajută cu nimic...
Voi pe ce vă revoltați în momentul de față?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Bilqux a răspuns:

Pe castraveti.

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu nici nu mai am tv în cameră. Am renunţat la el când mi-am dat seama că nu mai am la ce să mă uit. Top Gear şi How it-s made se pot lua şi de pe net... iar în rest, emisiunile româneşti sunt toate nişte jeguri. Nu produc nimic, nu vin cu nimic nou...doar exploatează prostia umană care e infinită, şi copiază cele mai jalnice emisiuni din occident.
Aici intră şi emisiunile-concurs gen Românii au telante, Vocea româniei, x-fucktor şi alte căcaturi de peniblilităti copiate prost de la străini.
Din păcate, oamenii pot fi prostiţi extrem de uşor şi îi poţi dresa în turmă să se uite la astfel de idioţenii, având impresia că văd ceva original şi inteligent. Mi-e scârbă de omenire şi mass-media...

| AlinaaAli a răspuns:

Pe mine ma scoate din minti Burlacul, atata circ se face pe seama emisunii aleia, incat, deja e exasperant!

| Musique a răspuns:

Um, bine ca nu te uiti la telenovele; urasc telenovelele I don't want to see

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Pe postarea ta

| Dolofănica a răspuns:

Pe o revistă, în care scrie o bârfă despre Jastin Biber(îl iubesc pe Jastin Biber).

Întrebări recente