| anonim_4396 a întrebat:

Tot nu pot raspunde la intrebari asa ca imi voi demonstra imbecilitatea punind intrebari. Observ ca din ultimele 72 de raspunsuri cistigatoare au ramas numai 38.Se intimpla ceva grav dragilor pentru ca aveam de gind sa-mi ofer toate funditele dar din pacate nu prea mai am ce.Se pot oferi funditele?

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Te sfatuiesc sa ceri explicatii administratorului acestui site, la CONTACT. Si eu am patit la fel cu cateva din raspunsurile castigatoare si, desi am cerut lamuriri, nu am primit niciun raspuns. Poate tu esti mai norocos (asa). In ce priveste funditele, nu cred ca pot fi oferite altcuiva. Ele se castiga. Bafta!