| SentimentStralucireaPalmolivuProtex a întrebat:

Totul a inceput cand m-am inscris la cursurile de arta [...]
Si ultima data cand m-am dus, trebuia sa exprim inspiratie, asa ca m-am prezentat nud (asa am vazut ca se exprima inspiratia intr-un film)...m-au dat afara si au zis ca nu exprim inspiratie, ci doar le gonesc participantii la curs.
Oare nu i-am inspirat destul?

9 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

laughing Normal ca nu. Poate trebuia sa ai si un trandafir in gura.Alta data fi cu mai multa inspiratie happy

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns:

Te-ai gandit ca poate [insert organ genital masculin] este prea mare, iar colegii tai s-au speriat?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

O fi orbit aia cand tiau vazut frumustea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retarzii, nu știu ce este aia artă straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si numele tau este o capodopera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt doar invidioși. încearcă să-i inspiri pe alții.

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente