Apache
| Apache a întrebat:

TPU Battle! In aceasta saptamana ...Cretaker vs Noname!
http://imgur.com/o8LNE.png

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cretaker. smug
Da' chiar, de ce sa ne luptam? Suntem prieteni, daca n-a fost evident pana acum. Dar de amuzat, m-ai amuzat. Mersi!

81 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

Cretaker.

| Christinna a răspuns:

Cretaker.

| Pralină a răspuns:

Cretaker

| NobodyHeree a răspuns:

Pai.Noname!

| Madison a răspuns:

Prea tare desenul cretaker, daca ar putea apache sa editeze intrebarea sa il puna ca un fel de afis :))
http://i.imgur.com/yoHZy.png

Dar de ce e NOname atat de 'evil'?

| Minty a răspuns:

Cretaker happy

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Cretaker! happy

| Elena1234456 a răspuns:

NoName succes happy.

| 인스피릿 a răspuns:

Cretaker. tongue

| LittleandLiars a răspuns:

Chair nu stiu pe cine sa aleg thinking

Mii de scuze Cretaker dar o aleg pe NOname sunteti amandoi destuli de importanti pe TPU dar NOname este si expert TPU Userul anului happy

Sczue din nou si sa castige cel/cea mai bun/buna happy

| NecunoscutaPersoana a răspuns:

NOname are multe calitati happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi spuneti ca Cretaker doar sa va baga in filmul lui.Nu sunteti reali.Nu aveti propriile voastre pareri.Creataker are 12 ani. S-a facut popular pe TPU nu incercati sa va face-ti populari pe TPU cu munca altuia.

Eu votez pe NOnamebig grin

Sunt fana ta numarul unu te iubesc NOname!

| PersoanaNecunoscutaPeTpu a răspuns:

Rapunsul anonim de fapt eu sunt

NOname te adorr!`

Apache
| Apache explică:

Fratilor imi pare rau dar raspunsurile anonimilor nu sunt luate in considerare! ...asa se evita votarea de 2 ori!

Apache
| Apache explică:

O si btw, sa spuneti si ce utilizatori vreti sa se dueleze data viitoare!

| Diiiiiia a răspuns:

Noname :*

| Cretaker a răspuns:

De fapt nu am 12 ani, am 11.

| Malvina24 a răspuns:

Noname!

| Malvina24 a răspuns:

@apache eu as propune brigaela si bacemi... tu ce spui?

| JustMeBăi a răspuns:

Hai NOname! laughing

P. S.: Se pare ca Ilovecretaker si'a schimbat avatarul.smugsmug

Răspuns utilizator avertizat
Apache
| Apache explică:

@Malvina24 de acord ...si eu ma gandeam la asta!

| Cretaker a răspuns:

Ba da nu ma supar, pentru ca oricum cine ma voteaza pe mine face pe ceilalti sa creada ca 'imi cumpar fani' daca ii bag in comic si chestii.
Asa ca fiti seriosi si fara 'hurrrrr sper canu tesuperi p mine acum dar n-am de ales'

@mhn24 - http://i.imgur.com/yHivv.gif

thatsthejoke. avi

Apache
| Apache explică:

Ok ...rezultatul il voi afisa peste 2 zile, atat aici la raspunsuri cat si intr-o intrebare pe site! stay tuned big grin

| Pisicuța a răspuns:

Cretaker

| LolaKissTheGirl a răspuns:

NOname, dar imi place si de Cretaker. Deci, sa castige cel mai bun! Numai bine!

| FaraNumeNuoah a răspuns:

NOname

| BlackAngel23 a răspuns:

Cretaker

Apache
| Apache explică:

Si rezultatele au venit!
lupta(vezi asta mai intai ) : http://i.imgur.com/jRtvi.png
si castigatorul : http://i.imgur.com/I1qrx.jpg

Întrebări recente