| Laura927 a întrebat:

TPU ce bancuri stiti voi?
Aaa fara site-uri!
Bancuri de alea de la colt

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bîîîîî, nu știu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim bancuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine Gheo in permisie din armata si mandru se duce la bal in sat imbracat in tinuta militara si cu bocancii lustruiti oglinda.
O ia la dans pe Ioana dupa un timp ii spune:
− No, tu ai chiloti albi.
− Da de unde stii Gheo?
− No, vezi ce boconci lustruiti am?
Apoi o ia la dans pe Maria si dupa un timp ii spune:
− No, tu ai chiloti rosii.
− Da de unde stii Gheo?
− No, vezi ce boconci lustruiti am?
Apoi o ia la dans pe Ildico si dupa un timp o intreaba:
− No, tu ai chiloti pe tine?
− Nu. Da de ce intrebi?
− Bata-te sa te bata. Am crezut ca mi s-or crapat bocancii!
Ăsta da banc rolling on the floor)))))

| Laura927 explică:

Unii chiar nu au gratie!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Un soricel speriat striga catre un altul:
- Atentie! Vine o pisica neagra!
Celalalt, raspunde calm:
-Stai linistit, nu sunt superstitios...

Sotul: Mai femeie, administratorul blocului se lauda ca s-a culcat cu toate femeile din bloc, cu exceptia uneia...
Sotia: O fi aia grasa aia bartana de la parter...

Lupul o prinde pe Scufita Rosie si -desigur- o violeaza... Imediat... 'dupa', Scufita Rosie il ameninta:
- Sa stii ca am sa merg la Politie si am sa spun ca m-ai violat salbatic, de patru ori!
Lupul, siderat:
- Cum adica 'de patru ori'?!?
- Pai, te grabesti undeva?!?

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Catia noi. :I. Pacat sad

| αɴι28 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Si tu ai fost nou si noi nu ne-am plans de prostia ta...

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru αɴι28):

Si tu.

Chiar daca nu te-am prins sad

| αɴι28 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

N-a zis nimeni ca eu n-am fost noua,eu ziceam ca nu ar trebui sa te iei de aia noi,adica,si tu ai fost nou si nu ti-a zis nimeni nimic, dar acum, fiind un user oarecum cu vechime, zici"vaaai! e nou! jos cu el!"dar nu te gandesti ca si tu ai fost ca respectivu' nou, poate chiar mai prost.

| Laura927 explică (pentru αɴι28):

Buna,esti ft draguta ca imi iei apararea credlaughing, ce s-a intamplat de fapt ca nu inteleg, a fost chiar atat de rea intrebarea mea?:/

| αɴι28 a răspuns (pentru Laura927):

Nu,n-a fost,dar au fost o multime de astea,cred. Oricun,nu-i asta motivul pentru care se iau de tine, ci acum se iau de toti userii noi, fara sa-i cunoasca oarecum, ei mergand pe principiul "E nou, e prost."

| Laura927 explică (pentru αɴι28):

crying
Sa inteleg, m-a baga in oala cu toti prostii?
Fara sa imi acorde o sansa...
Am inteles ce fel de oameni sunt pe TPUsad

| αɴι28 a răspuns (pentru Laura927):

Nu pe tot TPU, doar pe T/A.

| Crâstoşelul a răspuns:

Să-ţi bag o furculiţă-n cur.

| Anisia170 a răspuns:

Doua vaci tricotau tricotau apa cu caramizi intr o casa in copac. una dinre ele o intreba pe cealalta cat e ceasul? cealalta scoate termometrul din caciuala si raspunde joi. morala nu indoi sticle de pepsi

| 夢想家兩次 a răspuns:

Un om avea un cal.si calul nu avea nimic in potriva.
Cel mai bun banc sec.

| Addèx33 a răspuns:

-N-avem.

| Astropuf a răspuns:

Intr-o zi o baba merge la doctor si il intreaba:
-Unde se afla inima, doctore?
-In cutia toracica, sub sanul stang.
Adoua zi, pe prima pagina a ziarului local:"O BATRANA A INCERCAT SA SE SINUCIDA IMPUSCANDU-SE IN GENUNCHI!" rolling on the floor)

| FabYan0 a răspuns:

Bula merge la doctor si ii spune
-Domnule doctor pe mine ma doare orice, pun degetu pe cap ma doare, pun degetu pe picior ma doare, pun degetul pe burta ma doare, ce se intampla?
Ma Bula ma tu ai degetul rupt! happy

Un om se plimba pe strada si ii spune unui politist ca il linge in fund la ora 17:00.
Politistul incepe sa il urmareasca si apoi se opreste intr-un colt si il vede un alt politist si il intreaba:
-Mai Gigel de ce fugi asa?
-Mi-o zis un om ca il ling in fund la ora 17:00.
-Dar ii numa 16:55 mai ai timp!

O femeie incepe sa nasca si merge la spital.
In momentul cand naste copilul cade pe jos si moare.
Urmatorul an mai naste odata si doctorul spune:
-De data asta nu o sa mai moara copilul ca avem o plasa si o sa cada in plasa.
In momentul nasterii copilul cade iaras si moare.
Urmatorul an iaras naste si doctorul spune:
-GATA! de data asta avem un portal si o sa se teleporteze la ea in brate.
Cand vine momentul nasterii
PORTARUL PRINDE COPILUL, O DEGAJAZA SI GOOOOOOOLLLL!
laughing

| XLordAleX a răspuns:

1,2,3,4 S-o inburdat mata cu sacu laughing)))

| DeeDeeDeea723 a răspuns:

Bula se duce la bunica lui si o intreaba:
-Buni, imi dai si mie 1000 de lei?
-Dar, pana cand?
-Pana n iti trag una!
laughing