| DrugFree a întrebat:

TPU, cred asta e ultima mea intrebare aici, pe acest cont.
Va multumesc celor care mi-au ascultat sfaturile si care m-au ajutat cu raspunsurile. Si celor care m-au cam jignit le ofer succes. Din niste anumite motive, cred ca nu pot sa mai stau pe TPU. Ati fost o comunitate grozava... Voi decideti daca eu voi pleca sau nu. In fine, sa zicem ca daca plec... O sa imi fie dor de acest site si nu stiu daca ma voi intoarce vreodata. Daca majoritatea zice sa raman, poate ma mai gandesc, daca majoritatea zic nu, nu ma mai gandesc si trimit o cerere prin care sa mi se stearga contul. Daca voi pleca, aceasta intrebare va fi ANONIMA, deci sa nu uitati ca am fost : expertzoolog, Țopăilă, BaiatulAmiba, iar acum rdu29.
Sa trecem putin la subiect : Votati ca, daca vreti sa plec, cu,, Da! " si cu,, Nu! " daca nu vreti. Eu o sa ma gandesc la aceasta chestie si o sa iau o decizie. M-am saturat sa mi se zica iustinel1999, sa pun la o intrebare la T/A si voi sa ma jigniti, sa ziceti ca ma urati si toate cele. Ati fost cel mai sociabil site din cate am vazut eu, dar totusi, pe niciun site nu se poate jigni asa.
Va multumesc inca odata celor care au fost alauri de mine.
rdu29

NU vreau ca sa va rugati de mine! Zice-ti cum vreti voi! Am vazut cateva use-name-uri cu,, Xo/il doare in pix daca plecati voi, asa ca, nu vreau sacreasa astia ca am pus intrebarea la misto

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dude ...lumea a facut misto de tine pe buna dreptate ...fiindca ai facut niste comicuri.sa zic asa de tot rahatul!
http://i.imgur.com/uN97t.png
.dar eu zic sa nu pleci!
ar fi pacat!

Răspuns utilizator avertizat
| Piableu a răspuns:

Dude, tu vrei prea multa atentie

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Rest in peace!

| AnaEindragostita a răspuns:

nici nu te stiam

| pinguluk a răspuns:

Este decizia ta daca vrei sa pleci sau nu de pe acest site. Eu sunt sa NU!

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Eu zic ca NU ar trebui sa pleci pentru ca ai ajutat destui oameni care inca mai au nevoie de tine.Si pe cei care se iau de tine si te jignesc sa nu-i bagi in seama.Deci eu zic sa Nu pleci :*. fundita? happy

| NOBODY a răspuns:

.ce roman lung a scris

Drum bun și cale bătută!

| cristinanatalia a răspuns:

Nu pleca ar fi pacat:*

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Hai ma nu pleca*Te roaga LolaXLilly*
Ce dracu esti asa?
Iar esti raau?
Ca mine?
Ce
aveti?

| DaVà a răspuns:

@BideuSustineCampaniaLuiBranzaCuCampaniile dar eu nu sunt in patratu ala? Asta se cheama discriminare!

| Bastet a răspuns:

Staaaai.cine mă mai urăşte pe mineee?crying

| Shine a răspuns:

Dar cine esti tu? Poti sa faci ce vrei. Eu zic sa ramai, dar nu mai face pe victima.

| Bya132 a răspuns:

"Răsfățatul" TPU.
Auzi, nene, nu ți se pare că tu dorești cam multă atenție?
Din punctul meu de vedere poți să te cari oricând. Ai mai zis o dată că pleci, de două ori, ți-am spus să nu, dar acum. încep să mă enervez...adică deja începi să te victimizezi prea tare.

*așteaptă stupizii*

| Violent a răspuns:

Nu pleca...chiar daca nu te stiu, imi esti prieten pe aceste sait, si daca pleci te voi pierde.Ramii!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce victimizezi atât?
Dacă vrei să rămâi, rămâi dacă nu, te retragi! Nimeni nu stă cu forța aici.
Pa, pa.

| Leocerba a răspuns:

Nu,nu vreau sa pleci dar nu stiu exact de ce.(am vrut sa "votez" insa TpU nu-mi ia raspunsul din 2 litere, trebuie sa mai îndrug ceva acolo, pe langa vot, de aia am dat si-o explicatie inexplicabila)

Întrebări recente