| JustinBieber_9390 a întrebat:

TPU, eu nu ştiu cine-i ăsta:

http://www.tpu.ro/utilizator/adhiu

*trollface*

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@JustinBieber as dori a ma adresa intr-un mod mai civiliza pentru raspunsul tau injurandu pe pastila care observi mai scrie si LoveBuda
morti mati si raniti mati de idiot bagamias p. (rozeta) peste tine in casa

23 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

De ce oare puteam să jur?

ps: când ţi'am zis că eşti mai fake decât proteza lu' tataie nu glumeam!

| giuly a răspuns:

Am uitat să menţionez că proteza lu' tataie e făcută din cretă şi e lipită cu gumă de mestecat cu gust de căpşuni.

| giuly a răspuns:

Ok deci acum glumesc. Îmi place justin bieber (glumesc, ok?). Deci am glumit frate, asta a fost o glumă. Ahahaa am zis o glumă oh wow, aia a fost o glumă. Deci am glumit, asta'i tot!

ps: am glumit!

| pinguinuVerde a răspuns:

E tactu'

Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Ba,sti ceva sa ma cac pe tine si pe bibaru tau!

| Lisa a răspuns:

Aha...iar?

| PastilăBă a răspuns:

E măta!

| PastilăBă a răspuns:

@JustinBieber,hai nu pe bune. poate'ţi creşte glicemia, ai grjăno talking

| Deny1333 a răspuns:

Eu nu ştiu cine pana mea eşti tu, deci suntem chit.

| EVERYBODY a răspuns:

__|__ (sper ca circumvoluțiunile tale aproape inexistente să înțeleagă)

| Tourniquet a răspuns:

Biberonule, mai du-te in aia ma-tii! Ai venit pe T/A sa te dai smecher oh go on. Du-te la Gaystin Biberon si lasa-ne!

| Deea03 a răspuns:

@giuly proteza lu tataie e fake?

Si apropo. cine este acest specimen de om care incearca sa se dea un fan al lui Bibar?

| Rapture a răspuns:

@giuly
Ai glumit, nu? straight face

| DarQueen a răspuns:

Sinucide-te! Sau pune pe altcineva să o facă pentru tine! Mă ofer eu!

| alice_8629 a răspuns:

Ce intrebare stupida

Răspuns utilizator avertizat
| Ssshadow a răspuns:

In caz ca nu ati stiut este o fata nesimtita
Uitati-va la toate raspunsurile http://www.tpu.ro/......-public-i/
Si e si ea un asa zis fan nebun dupa J.B.
Si le multumesc utilizatorilor ca
PastiLaLoveBuda
Copilu92Ucis2011
EVERYBODY
Si multi altii pentru raspunsurile lor si acum vine randul meu sa zic ceva
Si eu stiu cine e ala ( aia )
Un utilizator al site-ul TPU (care nu trebuia sa permita vorbele tale frumoase )
Sau daca nu intelegi cu vorba buna o sa iti zic pe limba ta :
Este dracu care se ascunde noaptea sub pat la tine asteptand momentul sa te omoare :)) (ok acum glumeam)
Oricum du-te si te impusca daca nu vin eu si te ucid din bataie
[sunt si copii mici care acceseasa site-ul (minori cam la 10 ani daca nu ma insel) asa ca eu tias inchide gura daca as fi admin]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg, mă gândeam eu că e ceva necurat pe aici, persoană atât de proastă n-avea cum să existe. Ne-ai făcut-o iar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șhea mai intelijientă glumă. Am râs șinși minute fără opriri. Așa m-am forțat că am făcut febră musculară la gură, dar am râs!

| Diaηa a răspuns:

Hei oameni buni acest site nu este pentru injuraturi