| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

TPU hai sa facem un comic! Eu zic prima parte si apoi un user il continua si apoi altu il continua si tot asa! ce ziceti bine deci eu prima.

http://i.imgur.com/DXbCY.png? 4754

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Http://i732.photobucket.com/albums/ww326/chupacabraluvsyew/DXbCY.png Mdeap. Culorile se văd ciudat pentru că am mâzgălit în Painter X, apoi am băgat în Paint etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/ra2Nn.png
De ce fisierul tau a apart in laptopul meu cu numele de "freaca-buci_suge_p*la"?

Răspuns utilizator avertizat
| Muflă a răspuns:

Magic? ಠ_ಠ

Răspuns utilizator avertizat
| Muflă a răspuns:

True, true.

| Pisicuța a răspuns:

Http://i.imgur.com/K1A0o.png? 2005
mai faceti vreun zgomot si o sa regretati.[am ghearele ascutite de data asta]

| Pisicuța a răspuns:

@LolaXLilly
tu stiai ca intr-un cadru ne-ai dat parola ta?
mai da si email-ul si maine te trezesti cu contul "hacked up"

Întrebări recente