NOname
| NOname a întrebat:

TPU încurajează Multiple Personalities Disorder?
Ca de la NOname la NOname...
http://i.imgur.com/oE8P8.png

68 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu sunt de mult pe acest site dar întotdeauna am respectat regulile sale.
Pe curând!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
asta chiar ca e tare..am incercat si eu, si culmea e ca merge, ceia ce nu inteleg cum poti sa iti trimiti singura mesaj... oare adminii acestui site au cunostinta despre ce e vorba?
O frumoasa zi sa aihappy

NOname
| NOname explică (pentru caramela):

Nu ştiu, Caramela, dar shhhh... să ne distrăm puţin înainte
să-i anunţăm. love struck

caramela
| caramela a răspuns (pentru NOname):

hee hee oare o sa aiba efect?hee hee

| ExistentialStuff a răspuns:

Eu imi dau mesaje singura pe telefon.E ideea perfecta pentru singuratici! O sa imi autocomplimentez parul printr'un mesaj de la mine pentru mine.Si sunt sigura ca un destept psiholog TPU'ist o sa imi de'a un reply in care imi zice vre'o 3 diagnostice.Dar ce mai conteaza!

NOname
| NOname explică (pentru ExistentialStuff):

Eu m-am apucat deja şi de mesaje de dragoste. love struck

NOname
| NOname explică:

Abia aştept să vină ziua mea, să-mi spun şi-un "La mulţi ani!".

http://youtu.be/nldsZmeajAc

| ExistentialStuff a răspuns (pentru ExistentialStuff):

Oh draga ce bine arati azi. Vrei sa iesim la un SUC?

| ExistentialStuff a răspuns (pentru ExistentialStuff):

Sigur! Dar nu aici in public.Rosesc.Vorbim pe telefon.happy

NOname
| NOname explică (pentru ExistentialStuff):

rolling on the floor

caramela
| caramela a răspuns (pentru ExistentialStuff):

laughingrolling on the floor

| pзαch a răspuns:

Si eu am incercat sa imi trimit singura mesaje. Culmea este ca merge! Poate adminii nu stiu asta sau nu o pot rezolva (de fapt la toate site-urile pe care am intrat gen OurWorld, TPU etc. iti poti trimite mesaj singur). O zi buna, NOname.

| Rebecca009 a răspuns:

NOname = forever alone

NOname
| NOname explică (pentru Rebecca009):

Aşa, mama, etichetează-mă! Te simţi mai puţin Sad acum?

| Rebecca009 a răspuns (pentru NOname):

Macar nu imi trimit singura mesaje

NOname
| NOname explică (pentru Rebecca009):

Aşa e, măcar nu te-ai molipsit de boala numită "umor".
Do you want a hug?

http://youtu.be/d-diB65scQU

| OskarRM a răspuns (pentru ExistentialStuff):

Şi eu care plănuisem să te invit la o ţuică fiartă...mi-ai frânt inima, dar nu uita: ''what goes around comes around''...(ai grijă cum conducidevil)

| Rebecca009 a răspuns (pentru NOname):

Imi aduci aminte de asta :))

http://www.youtube.com/watch?v=o4ogT3hBbRg

Ps: mersi pentru melodie! Acum viata mea a capatat un rost!

| ExistentialStuff a răspuns (pentru OskarRM):

Multumesc de invitatie.Dar nu'mi amintesc sa-ti fii frant inima.Nu ar fi prea dureros? Si daca ai avea inima franta nu ai mai putea sa scrii comentariul pentru ca erai mort.Si daca as conduce nu m'ar baga la racorica pentru ca am baut ci pentru ca nu am carnet phbbbbt.

NOname
| NOname explică (pentru Rebecca009):

Cu plăcere. :X Vezi că ai început să te molipseşti...?

Mesajul primit pe mobil: "Rebecca009 are umor".
http://youtu.be/wJzpvU1vxp0

| NOBODY a răspuns:

Ce bine e când ai fani...
http://i.imgur.com/YwRCO.png

| NOBODY a răspuns (pentru NOname):

E bătută de viață...

Sau e Rebecca Black.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

My brain is gangman style.

NOname
| NOname explică (pentru NOBODY):

Heeeey... NObody, ai puteri extrasenzoriale?
De dimineaţă am primit de la NOname unul identic. love struck

| NOBODY a răspuns (pentru NOname):

FUUUUUUUUUUUUU...

Răspunsul ăsta va fi șters oricum deci practic îl trimit din ciudă.

NOname
| NOname explică (pentru NOBODY):

Sunt prea irezistibilă.batting eyelashes Se ţine scai de mine. love struck

| OskarRM a răspuns (pentru ExistentialStuff):

Nu ştiam că tu frângi inimi la propriu...mie mi-ai frânt-o la figurat, din fericire. Oricum, dacă n-ai carnet te conduc eu acasă cu ''febleţea'' mea.
Uite-o aici în toată splendoarea ei http://1.bp.blogspot.com/......620211.jpg (că tot veni vorba de Mr.Bean)

NOname
| NOname explică (pentru NOBODY):

Iar tu, unde ţi-ai pierdut body?

| ExistentialStuff a răspuns (pentru OskarRM):

In sfarsit o masina care ma va face sa arat ca o persoana normala nu un elf.Masina perfecta pentru o persoana la 1, 57.

Întrebări recente