| 夢想家兩次 a întrebat:

Trebuie sa purtam o discutie serioasa aici!

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu ești pregătit încă.

| anad a răspuns:

Nu ca spun, da' numa'zic si eu ca...da!

| Furculingură a răspuns:

Ascult.

| zurick a răspuns:

Sunt numai urechi, surioara

| 夢想家兩次 explică (pentru zurick):

Vroiam sa spun ce chestii as vrea sa le zic celor din Religie care ne-o facut inferiori
Sa*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************a.

| zurick a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Off ce ganduri ai cand ti le eliberez lor? Macar o mica razbunare

| 夢想家兩次 explică (pentru zurick):

:->

| Ashadow a răspuns:

Uuu,treburi de fete, ok, discutati, promit ca nu ma uit smug

| zurick a răspuns (pentru Ashadow):

Te cred pe cuvantul meu de mincinoasa

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Nu pot comenta la acest comentariu pentru ca am promis ca nu ma uit.Deci dupa cum am spus nu voi comenta.

| zurick a răspuns (pentru Ashadow):

Asa sa faci! Bun baiat!

| zurick a răspuns (pentru Ashadow):

Sau poate Buna Umbra

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nici eu nu vreau să discut dacă nu e despre sex sau omoruri.

| Ayako a răspuns:

Trebuie.

| Neverwas a răspuns:

O c-c-ce?!?

| αɴι28 a răspuns:

"Discutie serioasa"? Ce-i aia?

| YuiYui a răspuns:

Daca e despre sex, ma bag smug

| 夢想家兩次 explică (pentru YuiYui):

Nu,da'tu ce credeai?
P.S:Ai vrea tu!

| YuiYui a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Trist, o sa-mi fac planuri sa violez pe cineva, doar cu Miku waiting

Întrebări recente