Apache
| Apache a întrebat:

Trebuie sa recunoasteti ca nunta la romani are farmecul ei :))

http://www.youtube.com/watch?v=ZiDSYBQdJIE

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Recunoaştem! sad

| CautNume a răspuns:

Da, recunoastemlaughing

| Frunziix3 a răspuns:

Da recunosc, crezi ca n-am vazut o nunta ca asta?! Din contra, am si dansat.(Bine ca eram ultima.)laughing

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Proud to be romanian.winking
Decat alte nunti, la care te duci si in 2 ore esti acasa, la noi, la romani, macar razi, te distrezi de vre'o mamaie beata, etc.Si sarmalute. Oo da, sarmalute.smug

| AndreeaLove10 a răspuns:

Epiclaughing

| Safire17 a răspuns:

: )))))))))))))

| BeastMaster a răspuns:

Da, recunosclaughing... o plăcere sa stai o noapte intreagă privind spectacole de talent din astea, mai ceva ca la teatru, mai dai şi jos din burtă râzând de câte un pinguin in călduri, o sârbă cu câte o ţâţă ieşită pe afară...incă un motiv pentru care imi iubesc ţara.