| anonim_4396 a întrebat:

Tu ce povestesti la un Gloden brau? Ati vazut ca omul beat spune adevarul? Ca treaz, nu spui nici cu bataie.

33 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Like pentru întrebare

| LePotato a răspuns:

Eu spun adevarul oricand rolling on the floor, ce ciudatenie, nu-i asa? laughing

| Doub a răspuns (pentru LePotato):

Şi eu la fel.smug

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Betivanule laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-s betiv laughing

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

big grin

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Ba esti. laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Cum nu, nu te-am vazut eu cum savurai bomboanele cu liqor? Mincinosule laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok ok blushing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu beau Golden Brau. Sau orice alta băutură care conține alcool.

| Suck a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Tu tot asa cuminte ai ramas? Ce pierdere de timp.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Suck):

Daaa, si nu e pierdere de timp...

| Croampa a răspuns:

Nu ma bag man! big grin
( al doilea raspuns la fel)

| Suck a răspuns:

Sunt beat, intreaba-ma ce vrei.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Tu mereu esti beat. ce sa te intreb...

| Geanin a răspuns:

Bunicu meu era prost si a trait 75 de ani!

| Copac13 a răspuns:

Cam da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spun tot timpul ce gandesc, principalul e ca ei sa fie mirati si sa-i doara sufletul din cauza ca eu stiu tot despre ei *ras malefic*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stii totul despre oameni? O.O Ia ghiceste-mi in palma.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, intreaba-ma orice vrei despe tine doar sa fie real si-ti raspund

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine, deci, care sunt culorile mele preferate? ce culoare are parul meu? Ce culoare au ochii mei, ce gen de muzica ascult, ce fel de carti imi place sa citesc, care e trupa mea preferata, care e anime-ul meu preferat?
daca tu-mi raspunzi corect la toate, esti cel mai tare. sa te vad.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

1 Albastru, rosu, galben.
2 Saten (blond ) NU BRUNET sunt sigur
3. caprui sau verzi, Nu ALBASTRI
4 rock, meta (putin posibil)
5 in orice caz citesti carti care nu sunt nu-mi plac
6 putin posibil AC/DC, Skillet? nu sunt sigur
7 Kuroshitsuji

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Galben? auriu, dar sa zicem, saten nu am, decat blond, caprui nu, doar verzi, rock da, daca nu zici si tema cartilor... la 6 ai gresit, 7 corect.
auzi, tu nu esti vreun user mai vechi care acum si-a facut alt cont si ne cunoastem de mai mult timp?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu in niciun caz maria ta, sunt nou pe aici, toate aceste lucruri pe care le-am mentionat mi le-am dat seama singur prin intuitie si deductie, sau poate sunt fantoma fetei care ati ucis-o, voi ce-i de la T/A.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce fata am ucis? Daca te referi la Karima, sa stii ca e in viata. A fost totul o neintelegere. Ia stai, tu de unde stii de ea? Tu intrii pe lista mea de suspecti. O.o

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa nu apara astfel de intrebari, stiu, pentru ca stiu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atotstiutorule. Esti un fel de vreajitor sau?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa wat? sunt un elev de clasa a 9-a caruia ii place muzica clasica si iubeste sa citeasca cartile lui Shakespere nu-i nimic fantastic ca am stiut toate acele lucruri sau ca am stiut de biata aia fetita.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am scris "vreAjitor" tipic mie laughing
Bine, poate ca nu e ceva fantastic. Daca tu zici. big grin

| AnaMariaJRock a răspuns:

Omul beat spune primul lucru care-i vine in minte, nu neaparat adevarul laughing

| anonim_4396 explică (pentru AnaMariaJRock):

Spune orice, mai ales ce are pe suflet

| CaziPloaie a răspuns:

Nu prea beau dar oricine spune tot ce are pe suflet la betie laughing