| anonim_4396 a întrebat:

Tu cu ce te mândreşti?

28 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Cu visele...

| Furculingură a răspuns:

Cu o mâţă care mă urăşte.

http://i.imgur.com/QceD98a.jpg

| W3R4 a răspuns (pentru Furculingură):

Ioooi Furcu! Ce dulce îi! *w*
Fetiţă? :3

| Furculingură a răspuns (pentru W3R4):

Băiat.
Îl cheamă Colgate.

| W3R4 a răspuns (pentru Furculingură):

Cred că se mândreşte cu dantura lui, nu? laughing

| Furculingură a răspuns (pentru W3R4):

Da, păi mi s-a părut interesant contrastul dintre dinţii lui foarte albi şi blana neagră.
Oricum eu mereu pun nume ciudate la animale. ( Shrek, Piţurcă, Vodka )

| W3R4 a răspuns (pentru Furculingură):

Hă,şi eu ziceam că-s singura...la ţară mai am 3 motani, Guţă, Albert, şi Bureţel. :3

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru Furculingură):

rolling on the floor))))))))))))))))))))) ce geniala ii pisica rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) o cheama Fuți?rolling on the floor)))))))))))00

| suităr a răspuns (pentru W3R4):

Guță? rolling on the floor

| zurick a răspuns:

Cu cele zece degetele ale mele
So *** what?

| zurick a răspuns (pentru zurick):

Cine a pus slelute aici?

| W3R4 a răspuns:

Cu coama mea (păru...)
E coamă pentru că dimineaţa, stă în toate direcţiile. -___-...dar îmi place părul meu :'3

| Neverwas a răspuns:

Cu faptul ca, de cand am implinit 17 ani, n-am mai avut nici o tentativa de sinucidere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma mandresc ca am avut grija de parintii mei care cand aveam 16 ani au cazut bolnavi la pat.I-am ingrijit si am muncit mult ca sa le ofer medicamentele de care au avut nevoie. Dar tu?
Spune-ne si noua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu o pereche de ţâţe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu tine.

| Foxyyyy a răspuns:

Cu intelectul meu, cu frumusetea mea, intr-un cuvant : cu mine. Aaa da, si cu modestia.

| petre059 a răspuns:

Ca sunt Roman! si nu pun "botul"la vrajeala politicienilor laughing

| Anisia170 a răspuns:

Cu frumusetea inteligenta...no doar glumeam..cu umorul meu big grin

| 夢想家兩次 a răspuns:

Cu funda pe care mi-o vei da

| anonim_4396 explică (pentru 夢想家兩次):

N-ai să vezi. happy

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru anonim_4396):

:-P

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba eu presimt ca da.

| Addèx33 a răspuns:

Nemeèc.

| valimihai154 a răspuns:

Cu ce ma mandresc... Ma da chiar cu ce ma mandresc? thinking

| AlexandraRock15 a răspuns:

Cu prostia mea rolling on the floor))))))))))0

| Troll2332 a răspuns:

No eu ma mandresc cu Ma-ta