| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Tu cum te-ai apara in cazul unei invazii zombie? (nu e banda desenata).
http://i.imgur.com/yhb8Cty.png

Răspuns Câştigător
43 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Îi mănânc.

| robijam a răspuns:

Cu un Pistol pana gasesc o arma cu alice. Si cu bombe din tevi.

| suităr a răspuns:

Think fara zombie. Think Drai Cucăr.

| W3R4 a răspuns:

Mă ascund după Mustaţă!
(mă bucur că ai specificat faptul că nu e o bandă desenată...ca să nu-mi strici entuziasmul laughing )

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Special pentru tine am scris asta.laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da?batting eyelashes
Ce drăguţ, că te-ai gândit la mine! x3

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mda,dar nu te-ai gândit că sufăr după talentul tău "fără sens".
(hă hă, te-ai prins? laughing De la comicuri fără sens! Nu? Nu!? Bine...)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Am ceva inspiratie in momentul de fata. Poate va fac ceva mai tarziu. smug

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Apropo.Suna misto "ma ascund dupa Mustata (mustata)". smug

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Tu ştiu că ţi-ai dat seama la care Mustaţă mă refeream, dar îţi place ţie să faci jocuri de cuvinte. laughing
Să sperăm că vei face ceva...ah, de-aş mai putea pune poza aia cu mine, să te uiţi în ochişorii mei.batting eyelashes

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Am cautat-o.Nu am mai gasit-o. Pune-o acum.laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Mai frumosi sunt ai tai.waiting
Pune poza sau adio comic.Da, e un fel de santaj.laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

:( dar mă văd morţii ăştia! :((
şi nu mai vreau, ştii cât m-a durut capul în ziua aia?
No...BINE! Off...http://i.imgur.com/6TRkJfJ.jpg
Şi abia acum realizaz, că nu m-am dat cu rimel.; _;

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Gata. Am vazut. Is multumit. Nu conteaza rimelul. Gata. Lego. Multumesc. laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mda. Să creşti mare.
Acuma fii atent! (da, urmează o ameninţare! laughing )
Ai timp două zile, dacă în tot timpul ăsta, nu văd o bandă desenată...te disper!
Şi eşti prima persoană care-mi zice că-mi stă bine fără rimel. Merci. ^w^

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Pai iti sta bine fara rimel. happy
Vezi ca joi plec si vin peste o saptamana si ceva. Ha! Nu ma poti dispera! laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

; _;
...m-ai prostit.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Nu! Nu! Stai! Imi pare rau! Scuze! Te rog iarta-ma! Nu am vrut! Merit sa mor! laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da bine...te iert.
Da' fa te rog comicul ala. :'c
... daca vrei.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Trebuie sa il gasesc pe cel neterminat.Neaparat.waiting

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

L-am gasit.Ma duc pana la baie si incerc sa il fac. smug

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

A,si tu ai inspiratie pe buda? laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Cu totii avem.laughing
Apropo, am facut cat am facut din el dar e putin.Prea putin.
Trebuie sa il termin saptamana viitoare sau peste doua saptamani ca eu plec azi in vacanta.

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mergi şi tu la mare la Braşov?hee hee
Dar totuşi, iar trebuie să aştept!?

...vacanţă plăcută. :3

| ww2Totenkopf a răspuns:

Cu un topor si cu pistolul lu` tata.

| LordBolton a răspuns:

Cu o katana si un pistol

| Neverwas a răspuns:

As respecta regulile din Zombieland...

| HaLoGeNNN a răspuns:

Pai m-as ascunde in casa alba

| Crâstoşelul a răspuns:

Vreau să-i pun un ciocan pe dinţi, şi dă-i, dă-i, dă-i.

| YuiYui a răspuns:

Voi folosi o drujba, plus ca am o echipa pregatita pentru lupta. day dreaming

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru YuiYui):

Iar eu cu coasa devil

| YuiYui a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Dar vom folosi si super echipa noastra, cu Andreea in frunte? laughing
*daca ea ne conduce sigur supravietuim*

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru YuiYui):

O avea Andre-chan un instinct al orientării foarte bun * rolling on the floor)))))) * dar nu cred că e aşa bună la condus... thinking

| YuiYui a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Bogdan va conduce... Sau eu?! big grin puppy dog eyes

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru YuiYui):

Bogdan!

| YuiYui a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Heeeei! Nu ai incredere in mine? puppy dog eyes