| anonim_4396 a întrebat:

Uitati ce mi-a trm @LadyJ: "Esti un idiot!
Te rog abtine-te sa mai comentezi vreodata la intrebari puse de mine!

Nu te poti abtine sa vorbesti urat de Justin! Fiindca esti un mare Ratat!

Tu si cu toti ceilalti care nu stiti altceva decat sa va bateti joc de un STAR asta stiti si asta faceti fiindca mai mult nu puteti!

Trebuie sa incetati odata sa mai vorbiti urat la adresa mea pentru ca mie-mi place de Justin sau fiindca eu am fantezii cu el sau ca nu accept alta muzica in afara de a lui!

VA Urasc Pe toti!"

P. S: A fost trimis pe 31 martie dar am uitat sa-l public big grin

26 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Ce bine că mă urăşte happy

| Insomnii a răspuns:

Aha deci sa intelec ca copchila asta nu are mai mult de 8-9 ani si O.o are fantezii cu biberon? O.O" serios frate ce fantezii poti sa ai cu unu ca unu ca el eu numai cand ma gandesc la el mi se face greata si ma duc la buda.*i se face greata si se duce*
P.S. scuze buda pentru mizerie vina lu JB.

| Crisis a răspuns:

Cu mine a fost mai blanda. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 3rdWW a răspuns:

Ieeeeiii, inca una pe lista mea neagra.

| MikiPiki a răspuns:

Sunt asa mandru de voi toti

| Musique a răspuns:

@LadyJ,draga mea, daca tot ne urasti asa de mult, pleaca de pe TPU.Pentru a nu ne duce dorull,vorbeste cu operatorii saitului si intreabai "Voi cu cine faceti banking,ca vreau si eu sa-mi reinstalez JBul? "Noi te rugam sa pleci, si sa-ti faci un site al tau cu numele de TPJB (toti pentru Justin Bieber), te lasam chiar sa folosesti varianta noastra (Justin Biberon)...doar fane o bucurie de Pasti, si pasareste`ne...
--iti vom duce dorul (dar mai sunt si altii cu acre sa ne certam)--

| Dash a răspuns:

Mai traieste aia?

| GoodIntentions a răspuns:

LadyJ=Doamne Justin laughing

Asa gandesc eu tongue

| julyyy a răspuns:

Iar vorbiti de mine? Desteptilor.
@Flavius care e problema ta?
@Bastet bucura-te in continuare
@MikiPiki...vai nu mai spune
@Musique nu imi spui tu mie ce sa fac...DA?

| WhiteWolf7 a răspuns:

Nu va faceti griji, cand va realiza cine este Justina...pardon,Justin.ca este o ea, se va da cu capu de pereti(asta daca nu cumva o voi face eu sauDimmDubAscultaDimmuInCasti inaintea ei).

| julyyy a răspuns:

@Dash sa stii ca meriti o injuratura urata rau de tot!
Dar spre deosebire de alti destepti de pe aici eu ma abtin sa injur.
Raspunsul tau este jignitor desteptule! Strabunica-ta NU mai traieste!

P.S. Lasa-te de facut glume cu Justin ca nu isi au rostul!

| julyyy a răspuns:

@Musique...Bravo ai intrat in topul celor pe care ii urasc cel mai mult (desteptii).

| Musique a răspuns:

@LadyJ-de cand asteptam aceasta replica draga mea...mor de nerabdare sa ne razboim devil Tu crezi ca mie imi este frica de un mucos ca tine, te inseli [-x
ma fata...in primul rand uita`te cat de josnica esti,si apoi vorbeste,vad ca te temi si sa injuri,atunci ma gandesc ca toti la scola te iau de fraiera si isi bat joc de tine si de muzica pe care o asculti,.baa fratilor,treziti`va larealitate,aici NU SE ASCULTA jb asa ca imi bine plecati in puii mei (cum am mai spus-faceti`ne acest cadou de Pasti)
P.s.> daca imi trimit astia mesaj ca am fost suspendata, iti promit ca fac o campanie anti prostiei tale, si ii rog pe toti sa te raporteteze.Am observat ca ma aflu pe "lista dumitale", mna sa stii ca tu ai locul -1- pe lista mea (AntiProstiCeAscultaJB)

| Musique a răspuns:

@LadyJ, apropo, ma doare inima cand vad prostia mariei tale straight face

| Dash a răspuns:

@LadyJ te-ai intors?
Spune-mi te rog pe ce loc ma aflu acum in lista ta, am urcat sau am scazut?

Răspuns utilizator avertizat
| PiluLă a răspuns:

Oo,da love struck

*se roagă sa spună că si pe ea o urăște*

| GoodIntentions a răspuns:

LadyJ=Doamna**
Greseala

| AliceInMordor a răspuns:

Dap.ea e o ratata nici macar nu stie ce sunt alea fantezii...

| Mişaaa a răspuns:

Sper că mă uraște si pe mine puppy dog eyes LadyJegoasabatting eyelashes

| MrsDraculescu a răspuns:

Ma simt flatata ca ma uraste
*forever alone face *

| DudaYeah a răspuns:

@LadyJ pe mine de ce nu ma urasti? crying(

nu mai volbesc cu tine! m-am supalat pe tine! tongue

laughing fatucooo, pleaca odata dintre noi!

| OneMoreChance a răspuns:

Deci daca nu ma pui si pe mine in lista ne certam ( oriqm nu te suport ) *ma duc si ma cac cu dedicatie pentru LadyJ* Deci fii antena du-te frate unde ai treaba bai copchile ca mai mult de un pusti de 8-9 ani care a descoperit internetu acu doua saptamani nu esti! laughing) apropo trimite-mi si mie un mesaj te roooog! te pup cu greata papa :* *se duce si vomita dupa ce pupa lzebianca*

| ISaidHelloToMe a răspuns:

@LadyJ Tu esti doar una, iar noi suntem peste 100 si suntem in crestere. Mamica u crezi ca o sa plecam noi? Uite, ca sa nu ne faci si mai mult rau si sa nu mai suferi si mai multa umilinta pleaca o data in boschetzii tai natali si lasa TPU sa nu mai fie TCU( copiata de la Flavius sau Kazimir" nu mai stiu"). Pleaca in mortzii ma*ii!

| Adry05 a răspuns:

Totusi, a invatat sa puna cratima si semnul exclamarii, ati observat?big grin
Deci 10 ani eu ii dau totusilaughing, ca la 8... e cam greu sa pui cratima asa de bine...

Întrebări recente