| anonim_4396 a întrebat:

Uitati ce secsi e Justin Biberon in poza asta: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:0

15 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Vai dar imi place foarte mult varianta asta!

| DudaYeah a răspuns:

Au intrat paparazzi in casa lui cand era la toilet si l-au surprins intr-o poza cu el exact asa cum l-a lasat mama natura?hee hee

| MoonLight a răspuns:

Haolooo. Un puradel in handel. Bata-te dumnezo ma omule ma da urat mai esti! x_x Mancalar dracii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai curaj sa-l pupi, daca-l pupi iti dau fundita

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Băi ăla nu e Biberon, ăla eşti tuu.te-am văzut asară şi te lăudai cu freza ta!

| Florinel_8780 a răspuns:

Da! Cu adevar sexy.Acum inteleg de ce il plac asa de mult unii...

| Biby a răspuns:

WoW!
Ce marfă este!happy
Mai tare decât originalul.love struck

| Rapture a răspuns:

@BogdanSexosulIubesteJB
O arzi gay?

| Asdffk a răspuns:

BogdansexosullubesteJB.nu te supara...are you gay?

| Oxanna a răspuns:

Reactia mea a fost ceva gen: whatafuck?
saracusad.si apoi mi-am dat seama ca e vorba de JB si am inceput sa radrolling on the floor

| Simona a răspuns:

love struck
super!

| Ingerash a răspuns:

Wtf? chiar seamana

| pwp a răspuns:

Vomittttttt
biberon e groaznic de urat!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

LOOOL, e ceva laughing! Poate o sa-i placa si Selenei, ce credeti?

| Asdffk a răspuns:

Bravohee hee

Întrebări recente