| nykocrys a întrebat:

:)) uitati-va pana la capat :))

http://www.youtube.com/watch?v=Eg0Nw7n4KNQ

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

rolling on the floorlaughingFoarte frumos laughingZici ca e beat laughing
Imi place cel mai mult finalul laughingrolling on the floor

| anad a răspuns:

Amuzant acel aleleu si of! Daca s-a straduit sa cante, era normal ca la sfarsit sa ceara subtil plata.

| maya_7683 a răspuns:

Super, super, super...multumesc,laughinglaughinglaughing
Ceva care ma destins si mi-a alungat oboseala.

| mada_4633 a răspuns:

Comicrolling on the floor)cartof rolling on the floor

| Bacemi a răspuns:

O stiu. E draguta. O stiu de ceva ani. E cu Donald happy

| KhloeAfterDark a răspuns:

Mie imi place faza "auleuu si off off ooof...nu am bani nici de-un cartooof, auleu si ooof ooof oooooof", o are fratemeu pe telefon de la un prieten, si vreau sa o gasesc si eu. cine o gaseste de dowloandat sa-mi dea mesajwinking

| DeNyyy a răspuns:

laughing am ras cu lacrimi. super fain

| Clauditza a răspuns:

Da e veche...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penala rau!

| Serena1993 a răspuns:

Finalul bestial! bestialrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughing