| FallenAngel_7896 a răspuns:

Binecuvantat fihee hee poate le deschide cineva ochii si la fetitele astea care sunt obsedate de el si isi gasesc si ele niste prieteni adevarati. As mai fi facut misto de Justin putin dar cred ca a facut el destul chestia asta si s-a descurcat destul de bine...

3 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

1.tipu e mai urât ca dracu, nu m-am putut abține.
2.Bro, eu aș zice că tu ești fan jb mai mult decât cei cărora le este adresată întrebarea. Fanii JB de pe site au dispărut, de ce o țineți voi acum cu chestia asta?

| bitsyboom111 explică:

@Șiret:

1.da-l dracu' de chinez, eu vorbeam de copchil.

2.asa,ca am ramas fara hartie igienica...si sa fim seriosi, multora le mai place de Giastin Bibar dar nu vor sa spuna!

Răspuns utilizator avertizat