| anonim_4396 a întrebat:

Uite c facem eu pun o intrebare primul raspun e funda apoi si voi puneti o intrebare simi dati si mi eu funda adica eu intrebare da funda primului raspun apoi cel care a primit funda imi da si el mie funda asa de 5 ori veti avea de castigat dar si. Multumesc.

8 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Stii ce? mata? no. Jet? da.

| ɔɐıɔ a răspuns:

A sters intrebarea de fricalaughing)

| MyObsession a răspuns:

Leagă-ţi un bolovan de gât şi aruncă-te în Dunăre.
Baftă!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Acum poti sa ne descifrezi si noua chineza?big grin

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Sunt singura care n-a inteles nimic?

| Cristianne a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Nu chiar.-_-.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Cristianne a răspuns:

În primul rând, nu am înțeles nimic.În al doilea rând, ești agramat.În al 3lea rând, te raportez.Nu pentru că nu e o întrebare,ci pentru că, prin întrebarea asta, cerșești funde.

| dadasssssssss a răspuns:

Detectoru meu de troli a luat-o razna...
Baga-ti funda aia undeva de cateva ori si toata lumea de pe T/A va avea de castigat...
(daca imi dai funda chiar te iau la injuraturi)

Întrebări recente