| chiftelutacrocanta a întrebat:

Uite ce e, am in faţă un pahar mare cu puţina cafea.Paharul este aproape gol, si n-am chef sa ma holbez la partea goala a paharului, asa ca m-am gandit sa micsorez paharul, taiandu-i partea goala ca sa ma bucur de partea plina a paharului.Ce ziceţi de ideea mea?

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

Cred ca esti primul care s-a gandit la asta.
*Eu...chiar si cand e gol il vad plin.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa ii tai partea plina. Altfel vedeai lucrurile.

| R0R0 a răspuns:

Foarte bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i cine stie ce. Pari genul ala de persoana care se gandeste la tot felul de solutii complicate pentru probleme simple. Sa nu te mai uiti la pahar cred ca e o idee mult mai buna.