| chiftelutacrocanta a întrebat:

Uite cum sta treaba, astazi m-am simtit fara vlaga si fara chef.Voi cum v-ati simtit astazi?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca o frunza sad

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

La facultate...
Si da, dus, intors, dormit, invatat. Nimic nu mai e nou. Trece timpul pana ma usuc fara sa fac nimic sad

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pana acuma ai trait intr-un copac?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Inca mai traiesc.

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi de funda.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu ma simt bine, du-te cumpara niste vitamine

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu m-am simtit super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin stresata.Am facut un pariu mai maricel pe Dinamo si ma streseaza gandul:daca nu bate?

| Adbbmsh a răspuns:

A fost o zi nasoala. Prima zi din saptamana, inceput cu stangul.

| RoDanny a răspuns:

Cand nu scrii nimic la lucrare la istorie si cand trebuie sa le spui la ai tai ca trebuie sa o suni pe profa de istorie ca dc nu am invatam pentru luni cum crezi ca te mai simti?

| Bianka26 a răspuns:

Asemanator happy