| CoquineNoire a întrebat:

Un barbat intra intr-un bar si comanda un triplu scotch. Barmanul isi da seama ca tipul este foarte suparat si il intreaba ce a patit.
Barbatul ii raspunde: - Mi-am prins sotia in pat cu cel mai bun prieten.
Barmanul: - Wow, si ce ai facut?
Barbatul: - M-am indreptat spre sotia mea, m-am uitat adanc in ochii ei si i-am zis sa-si faca bagajele si sa plece dracului din casa.
Barmanul: - Foarte bine ai procedat, dar cum a ramas cu amicul?
Barbatul: - M-am dus la el, m-am uitat in ochii lui si am urlat...Caine rau!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca face treba buna ciinele, daca a alungat sotia si l-a oprit pe el.

7 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ahaha...deci prietenul lui cel mai bun era cainele lui. haha misto da

| diaηα a răspuns:

laughing
Se mai intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| Crazyfish a răspuns:

Eah,daca n-a zis "magar rau", e bine, cel putin ramane superior la dimensiune!

| YonelaM a răspuns:

Ce misto...

| zzxxzzxx a răspuns:

Super