| xMaka a întrebat:

Un cowboy ajunge intr-un oras din Vestul Salbatic (Wild West) intr-o zi calduroasa din anul 1878, dupa cum spun ziarele vremii, pe Vineri. Sta doar 3 zile si pleaca, asa cum iarasi scriu ziarele vremii, tot pe Vineri. E posibil?
1 da
2 nu

8 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Buna!happy
Da, este posibil deoarece pe calul lui il chema Vineri.Si el a venit pe calul lui, a stat 3 zile si a plecat vineri.
Wof! Wof!

| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred .

| Serena1993 a răspuns:

Nuhappy
sarbatori fericite!

| Popcorncubranza a răspuns:

Pe cal il cheama vineribig grin

| Ysha a răspuns:

Pe calul lui il chema Vineri.

| andreeaemmma a răspuns:

Da este posibil

Calul lui se numea vineri
In anul 1878 ajunge in vestul salbatic pe calul sau numit vineri peste trei zile pleaca tot pe calul sau vineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deci el a ajuns acolo intr-o zi pe un cal pe nume Vineri si a plecat peste 3 zile pe acelasi cal, ca nu lua altul si pe Vineri sa-l lase acolo, nu?

| SakoChan a răspuns:

1. da, este posibil.

cum? daca pe calul cowboy-ului il cheama "Vineri"

Întrebări recente