| I'm just me a întrebat:

Un jurnalist intreaba directorul unei case de nebuni, care este testul ce se efectueaza pentru a externa un bolnav.
- Umplem cada cu apa, punem alaturi o lingura si o cana. Si ii propunem bolnavului sa goleasca cada de apa. Jurnalistul, zambind, spune:
- Orice om normal ar lua cana...
- Nu, - spune directorul, - un om normal ar scoate dopul de la cada. Doriti pat langa geam sau langa usa?

8 răspunsuri:
| I'm just me explică:

Mai am unu

- Domnule doctor, sotia ma spune ca sunt nebun.
- De ce?
- Deoarece de fiecare data cand beau cafea mananc ceasca!
- Cummm?! Mananci ceasca cu totul?
- Nu, toarta o las!
- Chiar ca esti nebun! Toarta e cea mai buna!

| St!L a răspuns:

Alinuta se urca intr-o zi in autobuz cu mama ei… mare ingramadeala. La un moment dat Alinuta ii spune mamei:
- Mama, cred ca am ramas gravida.
La care mama:
- Cu cine, scumpo?
Alinuta:
- Nu stiu, ca nu pot sa ma intorc sa il vad.

| claudya a răspuns:

Ha, ha, ha...om normal...

| mariobros a răspuns:

Un nebun merge prin curtea spitalului tragand o sfoara dupa el. Doctorul il vede si-l intreab:
-Mai nebune, de ce tragi sfoara aia dupa tine?
Nebunul, privindu-l nedumerit ii raspunde:
-Da ce domn` doctor, ati vrea s-o imping?

| Betty18 a răspuns:

Vezi paharul ala de acolo? Pun pariu pe 300$ ca ma pis in el fara sa dau o picatura pe jos.
Barmanul: nu te cred, ai ca sustin pariul.
Se pisa clientul peste tot, inclusiv pe barman, dar nu nimereste paharul.
Barmanul bucuros, incepe sa rada; clientul se duce in spate si vorbeste cu doi prieteni dupa care vine vesel. Vazand asta barmanul il intreaba nedumerit. De ce razi ca tocmai ai pierdut 300 de dolari.
Clientul: ii vezi pe clintii de acolo?
Barmanul: da
Clientul: am pus pariu cu ei pe 500$ ca ma pis peste tot, pe tine si pe bar dar ca tu nu o sa fii furios ba chiar ai sa razi!

| DoomNEzeu a răspuns:

Ce tare e laughing) prea tare...laughing) cat de tare

| sabina59 a răspuns:

Foarte buna! Mi-a redat buna dispozitie. Multumesc!

| madalin094 a răspuns:

Super tare... mai ales cea cu ceasca.winking