| anonim_4396 a întrebat:

Un moment de reculegere pentru cei care îl au în lista de prieteni pe *AlanMaximus*

Știu că treceți prin multe suportându-i postările, care-s mai multe decât stelele din galaxia noastră.
Sunteți niște eroi!

___________________________________________________

Ce faceți de Paște?

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

rolling on the floor))
Am ganduri de retragere definitiva.
Serios vorbesc.
De Paste citesc sau ma joc.Mai degraba ultima varianta.Prima necesita efort.
Noroc, sa traiesti, mersi ca mi-ai facut intrebare speciala.Ma simt mai ceva ca o vedeta internationala.
Am o oferta pentru tine:Vrei sa te angajezi la mine la nightclub in..Siria?
Faci si tu niste banuti!
big grin Sa traiesti.

| LePotato a răspuns (pentru AvalohAlyn):

It's fine, you can cry now. sad

De retras, te retragi de 1 an.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O sa incerc sa nu fac absolut nimic.

| R0R0 a răspuns:

O sa stau acasa.
Saracul baiat are inima buna.El ne ajuta sa ajungem locul 1 pe clasamentul zilei.

| LePotato a răspuns (pentru R0R0):

Nu se iau în considerare răspunsurile de la T/A.

| R0R0 a răspuns (pentru LePotato):

Stiam.
Dar am zis sa iti raspund.

| Idkidk a răspuns:

Auziţi?! Ce aveţi toţi cu AlanMaximus?! Ă? Pune întrebări, dar nu trebuie să ne băgăm în viaţa lui! Dacă nu-ţi place că pune întrebări, dă-i ignore, şi cu mine la fel, că pun eu întrebări, da. Şi dacă pun, ce?!

De Paşte fac ce se face.

| Aberdeen a răspuns (pentru Idkidk):

Încetează, era o glumă și Alan nu s-a supărat. laughing

| LePotato a răspuns (pentru Idkidk):

Suntem la Trivia/Amuzante! O_O

Ce sari așa?!
Crezi că dacă folosești semnul exclamării, mă intimidezi?!
Nu vreau să-ți dau ignore!

Ce se face de Paște?!

| Idkidk a răspuns (pentru LePotato):

Se papă. rolling on the floor O să bag în mine cozonac şi ouă, şi mici. rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru Idkidk):

Poftă bună!

| Idkidk a răspuns (pentru LePotato):

Merci la fel! happy

| Croampa a răspuns:

Stau si ma gandesc ca un prieten foarte bun nu mi-a scris pe wapp de doua luni...

| LePotato a răspuns (pentru Croampa):

Zici că a făcut o crimă.

Ia mai stai tu și în altă poziție și gândește-te că poate nu are timp de nimic.
Și mai e oboseala, cheful ș.a.m.d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imagineaza-ti cum ar arata de fapt cateva mii pe langa sute de miliarde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yeyy, sunt o heroinăăă...
păi... ca de obicei : dormit, mâncat, băut-----apă etc
Tu ce faci de Paștili Cristoșelului? Ceea ce cred eu că o să faci? smug

| AR1373 a răspuns:

Beau...de paste se bea...pastele e sarbatoarea nationala a alcoolului...nu?
Atunci se fura alcool de la vecini, nu?
Eu asta fac... desi mi-as fii dorit sa merg in Narnia, dar dealerul meu nu mai accepta 20 de lei pe "bilet"...asta e...cand e greu ne adaptam si ne apucam sa furam...
E ora 4 dimineata si vreau sa prind rasaritul...iar voi faceti nani...somn usor...

Întrebări recente