| Bot a întrebat:

Un om a fost gasit mort intr-o duminica dimineata.Nevasta-sa a sunat la politie. Politia a interogat-o pe sotie si pe personalul de serviciu si a adunat alibiurile urmatoare:
- sotia a zis ca dormea
- bucatarul facea micul dejun
- gradinarul culegea legumele
- menajera s-a dus dupa corespondenta
- majordomul curata WC-ul
Cine-i criminalul?

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Menajera. Duminica posta e inchisa big grin

15 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

A fost intrebarea asta de enspe sute te ori o gasesti si ca raspuns pe google. oh go on

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Majordomul happy

| WhiteWolf7 a răspuns:

E logic, criminalul a fost cel care a comis omoru, deci cu alte cuvinte a fost criminalul cel care a omorat sotu care probabil si mai mult ca sa sigur ca preacu.rvea cu prea cu.rve.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

8-) nu incepe si tu cu astea.
p.s.: faza e deja fumata.

| FuNNkY24 a răspuns:

Poate bucatarul ia pus otrava in mancarea barbatului...

| ady123 a răspuns:

Sotia sau menajera

| sddsdsdewre a răspuns:

A fost majordomul.

| DrunkenRat a răspuns:

A comis suicid laughing

| Aide a răspuns:

Sotia

| Aide a răspuns:

Bine cred ca m-am inselat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand curata majordomii WC-ul? Si cu menajera e cam suspect... thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand, pastai, treaba majordomului este sa curete WC-ul? El e vinovatul...mai puneti trivia mai ca-s tari!

| Kikoo a răspuns:

Sotia. Cum sa doarma daca a sunat la politie? big grin ( parerea mea )

| DarkAngelll a răspuns:

Majordomul

| DarkAngelll a răspuns:

Sau menajera nu-s sigura

Întrebări recente