| Dyony01 a întrebat:

-Un test de nebuni: Doctorii iti arata o cada plina cu apa, o cana si o galeata tu ce alegi sa golesti cada? primul raspuns corect primeste fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Scoti dopul de la cada si se scurge apa.

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma in general as scoate dopul...
dar e mai distractiv sa ma imbrac in doctor si sa vad cum se chinuie idiotii!

| Bastet a răspuns:

Pai scot dopul de la cada

| NOBODY a răspuns:

îi dau doctorului cana şi îi spun să o golească

| DaVà a răspuns:

Cu lingura

| MBG a răspuns:

Cada

| ๓ยเ a răspuns:

Cu mana

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Niciunul. De fapt, as spune galeata, dar e mai usor sa scoti dopul de la cada laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa vezi cat de nebun sunt, intorc cada cu c.uru-n sus dupa care scot dopul