| anonim_4396 a întrebat:

Un vecin furios catre alt vecin:
-Vecine, sa stii ca baiatul tau a a runcat cu petre dupa mine
-Baiatul meu vecine? imposibil asa ceva, si te-a atins?
-Din fericire nu
-Insemna ca nu-i baiatul meu

profesorul de anatomie :
-Dragi elevi, cum se numesc ultimii dinti care ne apar
-Proteza, domnule profesor

-Gigele, daca nu esti ascultator la scoala o sa te schimb pe un copil bun, zise mama suparata
-Nu te cred mama
-De ce nu?
-Pai cine e nebun sa schimbe un copil rau pe unul bun?

Intr-un salon de reanimare toti pacientii erau conectati la aparatele de mentinerea a vietii, electricianul spitalului baga capul pe usa si-i roaga pe pacienti
-Baieti, va rog sa trageti aer in piept ca terbuie sa schimb o siguranta

Putin este intrebat de catre un ziarist :
-Domnule prim-ministru este adevarat ca si in america exista pitici?
-Da, dar ai nostri sunt mai inalti

Un coleg catre secretara sefului :
-Maria, ar trebui sa inchizi fereastra la sefu atunci cand intrii la el in birou
-De ce draga?
-Presupun, ca acolo este foarte mult curent din moment ce te intorci asa ciufulita

Directorul catre secretara :
-Te rog sa vi in birou sa discutam despre marirea ta de salariu
-Sefu, pentru marirea mea de salariu ne-am pus-o de 5 ori pina acum
-Da draga, dar noul cod al muncii prevede si un supliment pentru sarcini bine elaborate

Avand in vedere ca sunt singura femei din firma care nu v-a dat in judecata pentru hartuire sexuala va dau in judecata pentru discriminare.
semnatura Florica, femeia de servici

5 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Daca esti curios se scrie piatra nu petre love struck

| AliceHappyGirl a răspuns:

M-au binedispus happy

| Marynna a răspuns:

Bune bancurile, bravolaughing

| Niros19 a răspuns:

Sunt misto de unde le-ai aflat?

| RiRihXd a răspuns:

Biai, viezi' ca al' ierea, tzaran!
O sa dau cu Petre dupe tini'!

Pientru Lizard!