| IrinaIvashkov a întrebat:

Unde găsesc episodul în care magicienii din waverly place au fost prinşi?
Dau fundă!
E ultimul din câte ştiu thinking

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Categoria: Dragoste si Sex,acolo ai multe astfel de copile,care sunt menite sa te ghideze, inspre ale desenelor animate, cu Selena Gomez.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Ne pisam pe funde...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Dar e doar una, si nu ai cum, ca o sa pluteasca monitorul, stiu ca e bine cand iti faci nevoile dar...

| MyObsession a răspuns:

În gunoi.
Categoria!

| NumePublicAnonim a răspuns:

Pe-aici pe undeva. Oricum, pe net.

| Cireașăăăă a răspuns:

Pe redtube.
Sa fim seriosi du-te la o categorie unde sunt oameni interesati de funda.

Get a life.

| Lightning1997 a răspuns:

Il gasesti la alta categorie, poate la aia le pasa de funda tawinking

| NothingToEat a răspuns:

Du-te la alta categorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o barca si navigheaza pe internet, sigur o sa gasesti, daca nu te ineci, desigur.