| Bloodlines a întrebat:

Unii nu se pot abtine =)). http://www.youtube.com/watch?v=JXnKCxe2ZZc

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Prezentatoarea rade de subtitrarea astuia...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Not so funny

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Ce tare rolling on the floor)))) Ptiu, sa fiu a naibii, cate culori aici! rolling on the floor)

| Lisa a răspuns:

laughing
mă scuzati, sunt o vacă proastă

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Hey LizalovesKazimir asta am vrut sa zic eu sigh

Ma scuzati, sunt o vaca proasta sigh smug.
Suna mai bine la mine nu >

| b342 a răspuns:

Se plictisea saraca femeie sa fie serioasa.trebuia sa distreze si ea pe cineva nu?
Aici unde scriu eu este portocaliu. poate o chem pe aia sa rada.
Dar ce subtitrare are rolling on the floor
Prea tare!

| Aleexaandra a răspuns:

Rectific, o vaca proasta si isterica rolling on the floor
laughing prea tare, asa rad eu dupa ce iau o gura de bere, sau altceva.laughingrolling on the floor

Întrebări recente