| ăăăă a întrebat:

Unui băiat naspa ii place de mine!
Cum sa-i spun fără să-l supăr că nu-mi place de el?
fundită!

Răspuns Câştigător
| kiky278 a răspuns:

Pai spune-i ca e de treaba dar tie iti place de altcineva si ca daca vrea puteti ramane doar prieteni!

7 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Bai zdreanta ia carate tu de aici ca nu esti genul meu.Hai mars.
Asa nu te va mai iubi.

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Daca este mai mic decat tine poti sa ii zici.Nu pot sa fiu cu tine deoarece esti prea mic pentru mine.

| ruxi a răspuns:

Copil urat ce estii lasa-ma in paceeeee! nu te plachappy nu pune la suflethappy

Răspuns utilizator avertizat
| Mus1k a răspuns:

Ce prostii spun astia p aichealaughing/ Nu il jigni ca pune la suflet si cine stie poate se arunca de la etaj cine stie ce nebun o fi...rolling on the floor laughing/ Ii spui frumos

-""Cutarica"", uite nu te plac dar daca vrei putem fi doar prieteni si texte din astea sau ca iti plc de altcnva sau ca esti mai timida. Si daca ati fi impreuna nu ar merge bine. Incearca sa nu pari rea si ba din contra sa pari calda la suflet cand ii spui astawinking

Sper ca te am ajutat

| Deea10_8134 a răspuns:

Pai. ii spui ca ti-ar placea, dar ai prieten si ti mult la el ca sunteti de cativa ani impreuna si nu vrei sa-i ranesti sentimentele.chatterboxFundita?happy

| andreiro a răspuns:

Pai asta e cam imposibil poti sa ai zici cam asa:
"Numele lui" imi pare rau dar nu putem fi impreuna deoarece nu esti genul meu sper sa intelegi.
Ar trebui sa nu se simta suparat deoarece i-ai zis cu frumosu si nu i-ai zis :
Ba mai lasa-ma naiba imi pace esti urat nu imi place sau ceva de genul asta sper ca te-am ajutat
Please fundita

Întrebări recente