| Digital112 a întrebat:

Uratimi si mie de bine ca dau maine teza la romana

13 răspunsuri:
| a răspuns:

Da bft. Si eu am teza la romana tot maine.:d

| SyMy24 a răspuns:

...Succes!tongue Si nota mare!

| CriCri a răspuns:

Succes la teza!
Eu o sa am teza mai tarziu dar tot intr-o marti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey...
succes moine la tezoiu nemilos laughing)
Sper ca-mi dai fundita, caci am stat o jumate de ora sa inventez aceasta urare raised eyebrows. A fost greu la inceput, dar, unind ideile capu cu fundu, am reusit laughing

| dαɴЗ a răspuns:

Noroc iti tzin pumni cu mandrie, sa ai noroc ff mult si nota la fel happy

| pitikaaa a răspuns:

Bafta!
Eu o am in 8 decembrie:-ss
In ce cls esti apropohappy?
aaa...si dupa cum ai pus intrebarea anterioara: Bafta la copiat sa nu te prindahee hee:p

| Muflă a răspuns:

Tatăl nostru care ne ești în ceruri
Sfințească-se fițuica din buzunar
Fie să nu ne prindă cu caietele-n bancă
Facă-se vacanță odată
Precum în weekend așa și lunea
Amânează-ne nouă teza azi
Și ne suflă nouă fomula la mate
Ca și noi să suflăm colegilor noștri
Și nu ne pune pe noi la învățat.
În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh,
AMIN.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baftaaaaaa xD. Fa mandru TPU`ul.

Nu vreau sa-ti fac in ciuda laughing Eu nu invat maine... Da am teza vineri straight face

In fine.Noroc love struck

Demon cu suflet de inger.

| Pralină a răspuns:

Noroc! Sa bata norocu peste tine maine la teza aia afurisita sa o termini cu bine si sa iei 10 cu pupici si stelute si imbrtatisari si felicitari:XIti tin pumnii sa faci cel minim de 10!

Bafta andrei12345678! Si multe urari de bine si alea si alea si alea!big grin

Hai noroc!happyBYE! BAFTA!

| fluturas a răspuns:

Eu iti urez da urezi si tu mie laughing? ca si eu dau teza maine x_x
succes kiss! sa iei 10 cu stelutawinking

| Selly13 a răspuns:

Bafta sa ai nota 10 cu felicitari

| SalutTpu a răspuns:

Ti-am tinut pumnii. Cu siguranta vei lua o nota mai mare decat vei credewinking

| JustBelive a răspuns:

Succes!

Întrebări recente