| Ilovebubblegum a întrebat:

V-a placut vacanta de vara? Mai un pic si incepe scoala. Care e primul lucru care il vei face cand vei pasi pe poarta scolii? Esti nerabdator sa vina toamna? Dar iarna? Ce crezi ca vei primi de la Mos Craciun?

Daca indraznesti da click aici : http://i.imgur.com/uuJSg.png

ATENTIE : Aceasta postare este neamuzanta!

Răspuns Câştigător
| CokoStar a răspuns:

Îmi place vacanţa de vară.Ma-i speriat îngrozitor.Nu sunt nerăbdătoare să păşesc pe poarta şcolii, adică, pot trăi şi fără asta. Când voi păşi pe poarta şcolii voi dori să mai prelungească Boc vacanţa cu încă 3 luni (sau mai mult) şi voi simţi că pănă la 15 iunie libertatea mea s-a dus.Nu sunt nerăbdătoare să vină toamna, dacă aş putea aş transforma o secundă în o zi.Nu aştept nici iarna fiindcă e foarte frig, nu ştiu niciodată când o să primesc un bulgăr de zăpadă (în faţă sau în cap) sau dacă nu o să-mi rup gâtul până la şcoală.De la Moş Crăciun în fiecare an primesc ciocolată.Am răspuns serios. P.S. Bucură-te de ce a mai rămas din vacanţă.

10 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Ma pregatesc de acasa cu molotovuriwinking

| Deathx a răspuns:

Da mi-a placut vacanta de varabig grin. primul lucru pe care il voi face cand voi pasi pe poarta scolii va fi sa ii caut pe colegii mei. nu. Iarna e bine-venita:]. Mos Craciun nu existalaughing. poate vrei sa zici de la parinti. nu stiu. ce vreau eu[oricum]

Răspuns utilizator avertizat
| CaRaMiDa a răspuns:

Sincer sa fiu...m-am plictisit acasa...dar si mai sincer stiu ca dupa 1 luna voi plaaaange dupa vacantacrying(

primul lucru...hmmm, cred ca voi asculta discursul plictisitor al directorului

mos craciun? ca de fiecare data podea lipita de ciment

| LittleSue a răspuns:

Da cine te crezi, FBI?

| Musique a răspuns:

Ma musti? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| HepiBăluuns a răspuns:

1. inca e vacanta
2. daca inca e vacanta, inseamna ca inca e vara
3.de ce vorbesti de iarna, cand mai sunt vreo 4 luni?
4.de ce ne-ai adus aminte de scoala si inceperea ei?
5.nu-s nerabdator sa vina anotimpul cosmar
6.esti tampita daca crezi ca mos craciun exista
7.chiar n-am chef sa dau click acolo
8. daca asta e neamuzanta, de ce mama mea ai pus-o la trivia/Amuzante?

| nikolikky a răspuns:

Mai ai putin si intrebi:"unde iti vei petrece pastele?"

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Mie mi-a placut de măta sincer happy

Întrebări recente