| JustWannaDance a întrebat:

Va plac animalele de casa? happy

13 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

DA uite o poza cu animalu meu : http://i.imgur.com/toxLV.png

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Desigur love struck.

| sabilopod a răspuns:

Da, dar mai mult ne plac cei ca tine la timp liber sau la hobbies &pets.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Îți place așa de mult categoria asta încât să pui întrebarea aici?

| ZoOzOLe a răspuns:

Ne plac categorile si daca nu ti-ai dat seama avem una pentru fiecare problema!

| CioC?l?tiC??? a răspuns:

1.N`are legatura cu T/A.
2.Da imi plac am un hamster si papagali[perusi].

| NoNameJunior a răspuns:

Da.sunt dragute.

| RheaLustzig a răspuns:

:S nu mi-e frica de ele. Mie imi plac animalele de laba pardon lava laughing.

| ShoriceL43 a răspuns:

Da le ador:X
Eu stau la bunicii mei acum ca parintii mei s-au despartit iar mama mea sta alt-undeva
Si are un catelus Shih-tzu:X
Il ador este asa scumpp:*
Fundabatting eyelashes?

| Meli2000 a răspuns:

Da foarte foarte mult! Am avut si mai am multe! Sunt foarte dragute si tin la stapan! Daca cumva nu ai ar trebui sa iti iei! Merita!

| Crazyfish a răspuns:

Sigur,Bubi.

| JustWannaDance explică:

De ce ar trebui sa-ti dau explicatii tie?!?!hee hee

| angela123 a răspuns:

Da foarte mult.