PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Va place dansul artistic al fetelor?!

http://www.tare.ro/karnage/18193-sexy-femeie-dans-fund-a ss

E si asta o forma de aerobic!

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Un dans prostesc cu jumatate din fund descoperit, asta numesti tu dans artistic?

| Barajag a răspuns:

Decat sa-mi arat fundul de ursoaica, mai bine dansez cu blanita pe mine. Unu doi, unu doi, unu doi trei, bate din palme(uite ca te invat aerobic)laughing

| Tigrilă a răspuns:

Wai ce as dansa si eu cu ea oh go on
ce rele sunteti tongue

| Rukhsandra a răspuns:

Am observat ca toate fetele nu sunt de acord cu dansul ala dar baieti sunt incantati... oare de ce?laughing)))

| Ioana1984 a răspuns:

O fi si asta o forma de aerobica dar nu era nevoie sa vedem jumatate din fundul fetei alea, dar asta e oricum era dragut.

| Dania Meitoiu a răspuns:

Asta nu e dans artistic si tipa e o c***a. happy

| bella_1239 a răspuns:

Da este o forma de aerobic dar eu nu as pune-o in aplicare.