| Punky_6845 a întrebat:

Va place de sora lui @voma? http://i.imgur.com/aPf9S.jpg eu am copiat linkul ca imi era frica sa ma uit(sunt mai sperioasa)

17 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

M-am indragostit :X

| AudImagini a răspuns:

Awww

| ȘtefiȘtef a răspuns:

E la fel de frumoasa ca un fund de capra rasa.

| bombănucleară a răspuns:

Zici ca abia a fost scoasa din masina de spalat.P.S.:Are ochii verzi sau albastri?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce sacy e!

| Mihaelaa98 a răspuns:

Dragutza rawwinking

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Mdeea.frică?laughingeu m`am îndrăgostit, cred:X:X e super mega săcsi

| Ingerash a răspuns:

Mam speriat
*plange*

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Mi-e frica sa il deschid...

| SociallyDepressed a răspuns:

Macar asta nu urla

| Neah a răspuns:

Imi plac ochii laughing

| nopenopenopenoope a răspuns:

Stiu ca e ala din scary maze waiting

| nopenopenopenoope a răspuns:

@Comeandtellmesomething mi-e frica sa deschid siteul I don't want to see...

Răspuns utilizator avertizat
| monymonika a răspuns:

Poate de aia se numeste asa: cand s-a nascut si a vazut-o pe sorsa prima data, a vomitat fara incetare, pana s-a inecat in propia voma si parintii i-au dat numele astalaughingrolling on the floor

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

M-am pierdut in ochii lui
*unde sunt?*
...Mooa,am ajuns in Wc.Hei,uite-o si pe Voma, hei hei uite'i si familionu`. Noroc ca am Duck fresh disk la mine devil. Gata! I-am ras de pe fata pamantului.