| qar a întrebat:

Va place Justin Biberon?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pana si pe iustinell il admir mai mult decat pe biberon

Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Nu

| AnneMarri a răspuns:

sper ca flacarile iadului sa-l distruga complet, nici cenusa sa nu ramina din elwinking

| pitikaaa a răspuns:

Da,il ador. De fapt, in ador atat de mult incat ii doresc sa il calce: tramvaiul,trotineta,bicicleta,trenul,metroul,locomotiva,avionul,masina,caleasca,caruta,skateboardul,submarinul,vaporul, barca, nava spatiala etc... :d

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Bine ar fi de s-ar prabusi avionu cu, care va veni in Romania

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nu!
Un baietas ce a devenit vedeata cum a fost si Hannah MONTANA!laughing

| Maryna_1397 a răspuns:

Il iubesssc!
*sare pe geam*

| xElenaH a răspuns:

Practic e justin bieber ma martoaga daaaa?

| Madalina_2286 a răspuns:

Nu,nu imi plac fetele care vor sa para baieti.

| NirvanaE a răspuns:

Nu nu nu nu! Il urasc! Si poate vroiai sa zici J.Gayber,sau Cap de Mop, dar si Biberon e bine! Sa revenim la subiect:"IL URASC IL URASC IL URASC!" (nu mai are rost sa motivez si de ce ...se intelege de la sine... faaataaa)

| sweettyyyy a răspuns:

Deam nu`!

| sweettyyyy a răspuns:

Dar care-i treaba ta ma`?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU-l suport.

| Aarch a răspuns:

Vaaaai îl ador e asa dragut şi cântă super bine, şi nu-mi pasă că e un gay închipuit şi cu o voce piţigăiată de curvă masculină, e atât de CuTe. love strucklove strucklove strucklove struck

*NOT

| adelutza_9416 a răspuns:

Il iubesc! FAna