| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! crying Nu stiu ce dieta sa mai tin. Am 75 kg si vreau sa slabesc 100 kg.

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sub pământ.

| pisoias a răspuns:

Pai pentru a realiza ceea ce ti-ai propus, musai trebuie sa mananci nimic cu intuneric.Asta te va ajuta negresit.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru pisoias):

De facut mișto esti bună, altceva mai stii?

| pisoias a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu inteleg ce te-a nemultumit.Mi s-a parut un raspuns pe masura intrebarii puse.Si apoi sa nu uitam categoria -trivia/amuzante.Scuze dar daca nu-ti-e pe plac ceea ce postez te rog sa le ignori.O zi buna si tie.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru pisoias):

Scuze, am glumit

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare e asta? cum ai 75 de kg si vrei sa slăbesti 100? 100 ce, grame? va din 75 de kg de unde sa scazi 100, ce matematica e asta bă nene, sau vrei sa slăbesti doar 10 kg, sa ajungi la 65 kg, asa da, se poate. esti fată sau băiat, ce vîrstă ai, si ce inaltime, ca sa slăbesti nu este suficient doar sa nu măninci anumite alimente care stii tu ca ingrasă, ai nevoie in primul rind de o dietă personalizată, pe care ti o poate da un medic nutritionist, numai el adică medicul după ce te vede te cintareste te măsoară, vede istoricul tău poate si de boli, i ti va spune exact ce sa maninci, cum si cît, renuntă pentru inceput daca poti, la: pîine, dulciuri făinoase, fast food, acidulate sucuri carbogazoase, si apa minerala, stiu ca este usor de zis si greu de facut, fă sport, aleargă manincă fara sare, bea multe multe lichide ceaiuri apă plată, si daca poti face toate astea sansele de a slăbii natural cresc.

| MyNameIsJohnny a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ba tu esti chiar cam asa uita-te la categorie dupa comenteaza

| Axys a răspuns:

Hai ca asta e tare laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Aaaa... am inteles, vrei sa ai 25 kilograme cu minus! Destul de complicat...

| ksaoswh a răspuns:

Mananca pufuleti, muuulti pufuleti. Iti spun eu asta este dieta perfecta de ingrasat. Ups pardon de slabit. hee hee
A da, sa nu uiti dulcurile.winking