| NobodyHeree a întrebat:

Va rog sa o votati pe Noname!

http://i.imgur.com/1HJdQ.jpg

8 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Buna!
O votez pe NOname, poftim.[desi l-as vot pe Cretaker pentru comic]. Dar o sa-ti indeplinesc dorinta. E Craciun, trebuie sa fim mai buni!happy
Wof! Wof!

| Blackwoman27 a răspuns:

Am votat-o

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Salut! Am votat-o pe NOname. O apreciez pentru tot ceea ce este! Ma bucur chiar foarte mult pentru ea! Numai bine! Cu drag, Lola.

| Malvina24 a răspuns:

Interesanta imagine.Bine lucrata! Amandoi sunt buni, Cretaker e amuzant, foarte amuzant si Noname e asa draguta si sociabila.Pentru userul anului pe ea am votat-o! Felicitari inca o data lui Noname dar si lui Cretaker pentru imaginatia sa.

| NobodyHeree explică:

@Revolver esti in urma rau cu noutatile! :)) Ma refeream sa o votati aici: http://www.tpu.ro/......o8lne-png/

Apache
| Apache a răspuns:

Se pare ca chestia asta cu lupta a prins rapid! o sa continui atunci!

| NobodyHeree explică:

@apache mai bine nu laughing

| diana_4229 a răspuns:

Team votat sper sa castigi
bafta!