| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti aici bancuri amuzantewinking Bancurile care ma vor face cel mai mult sa rad vor primi funda + voturi + cereri de prietenie big hug Succes! :X

Răspuns Câştigător
| Florinaa14 a răspuns:

Bulişor, cum a fost examenul la matematică. Cate probleme ai avut de rezolvat?
- Cinci.
- Le-ai rezolvat pe toate?
- Da, în afară de primele două şi de ultimele trei.

Leul cheamă toate animalele şi le spune:
- Cei frumoşi în stânga, cei deştepţi în dreapta.
Toate animalele se conformează, numai maimuţa ramâne pe loc.
- Dar tu ce faci? întrebă leul.
- Ce vrei, să mă rup în două?

O femeie vrea să cumpere un papagal şi se duce la un Pets Store. Vanzătorul o avertizează că papagalul pe care l-a ales să-l cumpere e ieftin pentru că vorbeşte vulgar fiind adus de la un bordel. Când femeia ajunge acasă papagalul începe să ciripească:
- Bordel nou, matroană nouă!
Când intră fetele femeii, papagalul zice:
- Bordel nou, curve noi!
Apoi intră şi soţul femeii iar papagalul comentează:
- Bună Dănuţ!

- De ce au elefanţii ochii roşii?
- Ca să se ascundă în cireş!
- Dar tu ai văzut vreodată un elefant în cireş?
- Nu!
- Vezi ce bine se ascund?

Prin pădure, iepuraşul zbura la joasă înălţime. O vede pe vulpe:
- Vulpeo cu coada ta stufoasă vrei un pumn în gurăăă?
Vulpea speriată, se lasă-n jos:
- Nuuu!…
Zboară iepuraşul mai departe. Îl vede pe lup:
- Lupuleee, urechiosule, vrei mă un pumn în boot?
Lupul, speriat se lasă-n jos:
- Nuuu!
Zboară iepuraşul mai departe. Îl vede pe urs:
- Ursuleeee, umflatule, vrei mă un pumn în gură?
La care, ursul, ambiţionat:
- Da, mă, vreau, vreau, na, e bine!
Iepuraşul:
- Atunci du-te-n marginea pădurii mă, că de-acolo l-am luat şi eu! E leul într-o formă…

4 răspunsuri:
| danahh a răspuns:

Bancuri: - Zi-mi un banc bun, sa i-l spun si lu' soacra-mea.
- Da ce-i trebuie lu soacra-ta bancuri?
- Nu-i trebuie, da la bancu' ala care mi l-ai spus ieri era sa moara de ras... continuare
Bancuri: 2 BETIVIVI IES DIN CARCIUMA SI SE DUC LA BOSCHET.
UNUL INTREABAbig grinE CE LA TINE FACE PIS-PIS SI LA MINE FACE FAS-FAS?
PENTRU CA TE PISI PE FASUL MEU!
... continuare
Bancuri: Un inspector a venit in vizita la un spital de nebuni. Doctorul i-a spus ca testeaza pe nebuni o noua metoda de a le trata nebunia: bancurile. Acestia spuneau bancuri atat de des, incat au ajuns sa... continuare
Texte haioase: Un copil ii spune mamei:
- Mama, azi a cazut un copil pe strada si toti copiii au ras si eu n-am ras.
- Bravo fiule, dar cine a cazut?
- Eu, proasto! continuare
Bancuri: Adunare in padure din ordinul leului, fiecare animal trebuie sa spuna un banc, daca cineva nu rade, cel care a spus bancul va fi mancat de leu.
Incepe vulpea, spune un banc de se tavalesc toti... continuare
Bancuri: O blonda mergea cu masina si asculta la radio bancuri cu blonde...Cand vede pe marginea drumului o blonda vaslind pe uscat! Se da blonda jos din masina si ii zice
-AUZI MA! NUMA DIN CAUZA
O blonda mergea cu masina si asculta la radio bancuri cu blonde...Cand vede pe marginea drumului o blonda vaslind pe uscat! Se da blonda jos din masina si ii zice
-AUZI MA! NUMA DIN CAUZA BLONDELOR CA TINE FAC ASTIA MISTO DE NOI LA RADIO! PACAT CA NU STIU SA INOT CA AS VENI SA ITI TRAG UNA!

| Christina_5671 a răspuns:

-ionele, du-te afara si uda florile!
-dara afara ploua, dm profesoara!
-nu-i nimic ia-ti umbrela!
* * *
-Marcel, u iai spus Anei ca- proasta?
-Da, mamica!
- Spune-i ca regreti!
- Ana, eu regret ca tu esti proasta!
* * *
-copiii, la ce ne foloseste lemnul?
-din ele se fac copacii!

| CoKu a răspuns:

In avion: un domn si o fetita.
Domnul zice: Ce-ar fi sa stam de vorba?, se pare ca timpul trece mai repede conversand.
- Bine, zice fetita inchizand cartea pe care abia o deschisese, despre ce ati dori sa vorbim?
- Pai, zice domnul, o tema interesanta ar fi despre fizica atomica nu crezi? si surade superior.
- De acord, dar intai vreau sa va intreb ceva: O vaca, un cal si o oaie mananca acelasi lucru – iarba, dar oaia excreta niste bilute, vaca o placinta, iar calul niste mingi uscate. Cum va explicati fenomenul?
- Habar n-am, zice domnul, minunandu-se de inteligenta fetitei.
- Atunci cum vreti sa vorbim de fizica atomica daca nici despre **** nu stiti nimic?

| Lisa a răspuns:

@danahh
Esti atat de proasta incat nici copy-paste bine nu stii sa dai.

Astept stupid/nefolositor happy.

Întrebări recente