| anonim_4396 a întrebat:

Va vine sa credeti ca de fapt am 18 ani? rolling on the floor
Nu voi da raspunsuri la ce veti posta, deoarece, de doua zile de cind sint suspendat, am raspuns la multe intrebari si unele raspunsuri au aparut dupa citeva ore, iar majoritatea nu mi-au aparut deloc. Dar o sa urmaresc cu interes ce veti spune big grin
BRO din umbra

13 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Lia, mie mi-a zis ceva de 69. De ani, adica.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E bine ca esti alaturi de noi chiar si asa. Esti suspendat definitiv sau pe o anumita perioada?

| lia a răspuns:

Am si eu o rugaminte:
Te poti decide asupra varstei tale? Daca nu stii tu, o poti intreba pe mama ta rolling on the floor
Parca spuneai ceva de 65, acum de 18? Da stiu, undeva intre cele doua rolling on the floor

| lia a răspuns:

Psiholoaga, atunci merg pe incredere!
69 sa fie si fara numarrrrr laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu 69? Îmi plăcea mai mult 69!

| CrucifiedCountess a răspuns:

De cati cm o ai? de 18 zici c-o ai? rolling on the floor)

pupimik
| pupimik a răspuns:

Impliniti? Daca nu sunt impliniti...ne tinem majoratul impreuna? Hai ca eu am gasit sala.Cu bautura facem fifty-fifty

Shin
| Shin a răspuns:

@Flory: din pacate am auzit ca e luat tongue
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Suspendarile am inteles ca sunt pe o perioada de o luna. Timp in care contul lui e moderat... mai viguros tongue
Shin

| JustMeFlory a răspuns:

18?:O:O Tocmai bun pentru mine!laughingBtw dc nu iti faci alt cont?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur e Bro?
Eu stiu ca e suspendat de mai mult timp...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistit bro. daca esti la umbra.pe canicula asta, se mai infierbanta si site-ul iti dai seama? apropo mi-am dat jos arama de pe fata.se incinge pe soarele asta si n-o suport.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate vad ca nu am optiunea "desemneaza cistigatorul", nu stiu de ce, poate pentru ca sint suspendat, adica mi s-au suspendat unele drepturi civile rolling on the floor Asta e, ca voiam sa ma desemnez pe mine cistigator tongue
Oricum cred ca mi-am tocit unghiile degeaba pe tastatura, ca nu-mi apar postarile, doar citeva din ele, ma-ntreb de ce? Ca de la suspendare nu vad ce mi s-ar fi putut reprosa, oricum am vazut o postare care a aparut dupa 3 zile de cind am facut-o, sint tare tongue