| cici_6785 a întrebat:

Vad ca aici pe fiecare doare capul de cate ceva, atunci ma doare si pe mine de una, ce scuza gasiti cand va intoarceti noaptea tarziu(dimineata) acasa cu parfum de femeie/barbat pe haine si sotia/sotul(prietena/prietenul)va simte? Ce-i spuneti? Unde ati fost?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o mare neglijenta.Eu tin sa le amintesc tuturor, in afara sotiei, ca fac alergie la orice parfum.

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am patit niciodata asa ceva.

| stetoscop a răspuns:

I as spune ca in drum spre casa, am pierdut busu si m am grabit repede acasa ca mi era dor sa l stang in brate, doar ca strada era nu era iluminata si era o ametita de groapa in care mi am luxat piciorului si m a ridicat un barbat... blushing :-> merjei?laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am intarziat, dar cand eram la mama veneam cu miros de parfum barbatesc, mama imi zicea mereu "iar ai fost la drogherie?" aveam un amic care se dacea cu un parfum atat de puternic ca ma ametea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla asa ceva.fiindca nu am decat parfumul meu si atat.