| anonim_4396 a întrebat:

Vad ca cineva este interesata de oasele crapului, si pe mine ma intereseaza niste oase, si anume cele 3 coaste de drac! unde sunt pozitionate? ca tare as vrea sa le afurisesc putin!

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Pai o coasta in partea stanga
una in partea dreapta
si cea de-a 3-a undeva, la spate (presupun!)thumbs up

4 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Uhm.nu stiu! acum aud prima data de ele...parca era doar una.si aia de la adam...cand si-a bagat si dracu' coada? confused

| cristi27 a răspuns:

In femeielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine frate! dar unde mai exact? sti treba cu punct ochit punct lovit! vreau la sigur! ca am niste dudui la care tare as vrea sa le fac schimbul cu unele de ingeras!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din coasta lui nea Adam a facut-o Doamne Doamne pe Evangelina, dar scaraoschii si-a virit coada atunci cind cu marul! ca de-aia ne stau nou merele in gat!

Întrebări recente