| OnWeed a întrebat:

Vad ca sunt la moda intrebarile ca acestea tongue
Cola sau Pepsi?
Pisica sau Caine?
Puya sau Guess Who?
Rock sau Rap?
Bloc sau Curte?
Horror sau Comedie?
TPU sau Hi5?
Mic sau Mare?
Yahoo Messenger sau Skype?
Apa plata sau Vin?laughing

Răspuns Câştigător
| LightBlue a răspuns:

Nici cola nici pepsi
javra
Guess who
Rap si rock
Bloc in curte
horror comic
TPU
Mic
Y! messenger
si bautura mea preferata apa plata

16 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Da sunt la moda... vrei si raspunsurile la chestionar?laughing

| T30D0RA a răspuns:

Nici cola, nici pepsi

Pisica

Nici Puya, nici Guess Who

Nici rock, nici rap

Curte

Comedie

Si TPU, si Hi5

Si mare, si mic

YM

Apa plata

| Brotacelu a răspuns:

Pepsi-Cainele-Guess who-rap-curte-comedie-TPU-...-Messenger-Apa plata

E bine?
Distractie placuta

| Gabrielle a răspuns:

Cola-Caine-Puya-Rock-Bloc-Horror-TPU-Mijlociutongue-Yahoo messenger-Apa plata

| crizantema a răspuns:

Asta-i buna...nu pot alege...sad toate au parti pozitive si negative. imi place si cola si pepsi, am si caine si pisica, ascult si Puya si Guess Who-nu pot sa zic ca imi place unul mai mult ca celalalt, cu rock-ul si rap-ul la fel. Stau la casa dar vreau pe langa si apartament in caz de vacanta.
Bun aici pot alege: horror, TPU, MARE, Yahoo si apa plata dar nici vinul nu-i de lepadat laughing

| WestSid3 a răspuns:

Pepsi
Caine
Guess Who
Rap
Curte
Comedie, clar laughing
Ambele happy
... laughing
Yahoo Messenger
Apa plata tongue

| anca_7959 a răspuns:

Cola, caine, guess who, rock, curte, horror, hi5, mic, yahoo messenger, apa plata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa si raspundem? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am blocat la raspuns laughing

| OnWeed explică:

Nu, nu vreau raspunsurile, am pus intrebarea ca sa va mai clatiti si voi ochii cu niste cuvinte.

| Chrysk2 a răspuns:

Da aici nu sunt betivi?
Toti,doar apa plata,dar apa de la robinet ce are?
Nici mie nu imi place vinul,dar nici apa plata asa ca bag wisky cu pepsi,ii mai dau si cainelui,apoi radeam aici pe TPU de cati prosti sunt, care se cred mari prin ceea ce intreaba si apoi dau mai departe prin YM sa rada si alti, nu numai eu happy

| Alecsanndraa a răspuns:

Pepsi, pisica, puya, dupa bloc laughing, horror, TPU, mare/mik(depinde la ce te referi )laughing, yahoo, apa
hmm si acum dupa ce am raspuns ma intreb daca avea rost sa pui intrebarea astathinking

| TaylorMomsen a răspuns:

Cola
Caine
Puya
Curte
Horror
Ambele
Mic
Yahoo Messenger
Apa plata
happy

| Roxx_8537 a răspuns:

1.Nici cola nici pepsi
2. javra =p~
3.Nici unu'
4.Rock =p~
5.Bloc =D
6.Horror
7.Both
8.Mic
9.Y! messenger
10.Both

| berrin a răspuns:

Cola, caine,..., rock, bloc, ambele, TPU, laughing nu stiu, yahoo messenger, apa plata happy

| georgitzzy a răspuns:

Cola, Pisica, Puya, Rock, Curte, Horror, TPU, Mare, Yahoo Messenger, Apa Plata big grin

Întrebări recente