| thealchemist a întrebat:

Vampiri sau fantome? Care sperie mai tare si de ce?

http://www.paranormalhaze.com/vampires-vs-ghosts/

Răspuns Câştigător
| A_7901 a răspuns:

Ma sperie gandul ca ar putea cineva sa iubeasca vampirii si sa fie speriat din cauza fantomelor care sunt intr-o lume paralela. Ce ar putea sa-m faca o fantoma?!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nici vampirii nici fantomele nu exista...
m-ar speria spiritele sad

| littleangel_1397 a răspuns:

Mie chiar imi plac vampirii... din punct de vedere estetic sunt perfecti, cat despre puteri sunt mult mai interesant ca cele ale fantomelor.

si app daca cunosti vreunul sa-mi zici si mie ca ma intereseaza o eternitate in domeniubatting eyelashes

| Rizer a răspuns:

Mi-e nu-mi plac fantomele de loc! Am vazut zilele trecute pe kanal D la emisiunea lui Madalin Ionescu si ma gandesc intr-una la asta mai ales seara! Nu-mi placecrying

| StiCS a răspuns:

VampirU`