| No a întrebat:

Varianta 1 : Tu esti baiat. Te scoli la ora 12 dimineata ( ca noaptea te-ai holbat la tv pan` la 5 ). Te uiti in oglinda de la baie si vezi ca esti fata. Ce faci?
Varianta 2 : Tu esti fata. Te scoli la ora 12 dimineata ( ca noaptea ai fost la party ). Te uiti in oglinda de la baie si vezi ca esti baiat. Ce faci?

15 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

...probabil am făcut schimb de sexe? ^^
E incomod să ai penis...

Răspuns utilizator avertizat
| Gripa a răspuns:

1st. Te trezesti*, nu te scoli, numai pu'la se scoala.
2nd. 12 dimineata? E dupa-amiaza.
3rd. Prea mult kampfer.

| PinguinuL a răspuns:

Dacă văd că îs fată...
mă duc la oglindă îmi pun mâna pe sânii
*Wow am sânii! *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta 3: Îţi dai seama că eşti o ***** care umple TPU cu întrebări care chiar nu au nici un sens. Îţi dai seama de asta şi scuipi ca ******* cafeaua peste tot. Chiar şi în PC. L-ai stricat. Şi noi sunt fericiţi că o ******* nu mai intră pe TPU

| Alex1997fun a răspuns:

M-as trezi din vislaughing la ambele variantelaughing

| Sconcsiş a răspuns:

Mă culc

| OanaVlad a răspuns:

Varianta 2 : Ce naspa ar fi... Nu cred ca mas mai duce la baie... laughing

| Työlki a răspuns:

In sfarsit am si eu un prieten! O sa te botez Tyolk!

| MiHaI a răspuns:

Daca ma uit si sunt fata m-as babardi singur

| Pisicuța a răspuns:

Varianta 2: Tip ca o disperata

| Musicmakesmefree a răspuns:

Daca vad ca st baiat ma duc sa violez pe cineva

| Bastet a răspuns:

2:bine

| LastChance a răspuns:

Eu sunt baiat. Ma scol la 11:30 dimineata pentru ca m-am uitat la tv pana la 4:30. Ma uit in oglinda si vad ca sunt fata. Ce fac? Imi dau seama ca fata am fost intotdeauna.

| Radieră a răspuns:

N-am treabă...Sunt hermafrodit!

Întrebări recente