| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Vi s-a intamplat sa fie noapte, si sa nu aveti somn? Ce faceti cand patiti asa?
Eu personal ma uit la tv sau aprind laptopul si stau pe facebookrolling on the floor

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Număr oile.

| αndï a răspuns:

Unii pe aici sunt si studenti laughing Raspunsul tau e da...dar nu din cauza ca invatam noaptea or something like that rolling on the floor

| GroparuVesel a răspuns:

Sap o groapa.Doar sunt gropar harnic.

| IsabelaIssa a răspuns:

Cam des in ultima vreme. Gasesc eu ceva de facut. Vad un film, ma uit la tv si stau pe net la fel ca si tine happy

| ????????Loding a răspuns:

- Mdea, mi se cam intampla! :O
Eu intru pe Facebook, sau daca nu incep sa ii trimit mesaje prietenului meu! blushing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai daca dormi toata ziua cum sa mai ai somn noaptea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se intampla in fiecare noapte si ma plictisesc si incep sa ma uit la anime-uri sau stau pe un joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde,., eu adorm din picioare la orice oră, în orice loc.

| XBrunetteX a răspuns:

Eu incep sa visez cu ochii deschisi O_O laughing

| SilentSuicide a răspuns:

Seara nu adorm nici daca ar fi ultimul lucru pe care l-as face, dar mereu la scoala ma chinui sa nu adorm happy

| Smileeeeeeeee a răspuns:

Ma uit la tavan sau ma joc pe telefon happy